fbpx

TYPOLOGIE HUBNUTí

online program pro ženy

Hubněte z pohodlí domova.

Už žádné diety na zkoušku, cvičení, na které stejně nemáte energii ani čas a stres to všechno zvládnout s prací, rodinou a sama sebou. Vytvořila jsem online program, ve kterém najdete všechno co k hubnutí potřebujete a já od vás potřebuji jen Vaší odvahu a chuť do toho se mnou jít.

Jestli chcete shodit pár nebo více kilo, ale normálně se u toho najíst a i si zamlsat bez výčitek; nechcete pořád řešit co máte jíst a jaká je ta správná porce a jestli je to vhodně nakombinované, chcete cvičit, ale nemáte na to čas; pravidelně mlsáte, když jste ve stresu a unavená a už nevíte, co byste vyzkoušela, abyste se sama sobě konečně líbila … tak jste tady správně!

Podívejte se na krátké video, kde Typologii hubnutí představuji

Co o kurzu napsaly úspěšné účastnice?

Jsem jasná Stresařka. Když jsem o ní slyšela v kurzu vyprávět, bylo to, jakoby Zuzka seděla v mojí hlavě a v přímém přenosu komentovala, co si myslím a jak se cítím. Už tohle pro mě bylo velkou úlevou. Cítila jsem, že jsem našla někoho, kdo mi opravdu rozumí a pomůže. A už jsem zhubla 7 kg!

Petra N.43 let

Taková úleva! Já nic nemusím! Konečně nic nemusím! Nemusím nic počítat, řešit, vážit, přemýšlet co je ještě OK a co není. Díky Zuzko! Cítím se tak uvolněně a v klidu, jak už dlouho ne.

Jana B.29 let

Po dětech se mi nedařilo zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se tím trápila. Občas jsem zkusila nějakou dietu, ale zhubla jsem maximálně 3 kila a nic víc. Vyčítala jsem si to, že jsem slaboch a že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno došlo a začala jsem opravdu hubnout podle sebe a už mám dole 10 kg a jsem nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu. Díky Zuzko!!!

Martina H.38 let

Tak tenhle kurz můžu jen doporučit všem ženám, co se už dlouho trápí s váhou, s tím, co jíst, jak cvičit a hlavně jako já neustálýma pokusama o nějakou dietu. poznala jsem se totálně ve stresařce a perfekcionistce, takže mám fakt skvělou kombinaci. ale Zuzka mi to všechno vysvětlila, první týden jsem poctivě dělala všechna cvičení a nestačila se divit, co všechno dělám špatně. naštěstí mi po týdnu dorazil ten jídelníček, podle kterého ted jím už druhý měsíc a světe div se, zhubla jsem už 8 kilo! nějak to jde samo dolů a jsem nadšená. hlavně jsem se zamyslela i nad tím, proč se tak stresuju a víc odpočívám. přítel je také nadšený, už nejsem tak podrážděná a furt unavená. díky moc Zuzko!

Maruška, 39 let

Zuzko děkuji Vám, za to že jste mi oporou i za skvělé cvičení, zasílání článků, receptů… Poslechla jsem si všechna Vaše videa a dozvěděla jsem se, že patřím do  kombinace všech tří typů, stáhla jsem si tedy pracovní sešity ke všem třem typům, zapisovala si týden jídelníček… a těšila se na ten Váš:-). Děkuji Vám za velice přehledně sestavený program i za zaslání jídelníčku. ráda si ve videjku s Vámi zacvičím:-),  videjko se mi líbí, krásně  se při něm dá procvičit celé tělo, bohužel mohu zatím cvičit jen některé cviky. Vase cviceni mi skutecne pomaha,ale predevsim cely Vas program,libi se mi,jak je komplexni.proto  jsem si vybrala ten Vas. Dekuji Vam i za zajimave clanky,ktere mi posilate. Přeji Vám, ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji za Vaši důvěru a podporu. 

Hanka

Na co se v kurzu můžete těšit?

Zjistíte, jaký jste typ ženy 
A proč se Vám doposud nepodařilo mít nejen postavu dle vašich představ, ale také zdraví a vnitřní spokojenost. Díky tomu, že budete vědět jaký jste typ, budete i vědět co konkrétně danému typu pomáhá, jak si hubnutí a životní styl nastavit, čemu se vyvarovat a hlavně jak se z toho všeho nezbláznit.

Obdržíte jídelníček speciálně sestavený na hubnutí

Snídaně, obědy, večeře, svačiny z běžných a dostupných surovin. Celkem 35 jídel a receptů a také bezlepkové a bezlaktózové alternativy. Díky jídelníčku nejen shodíte nadbytečná kila, ale také se naučíte, jak správně vyvážený jídelníček vypadá, co všechno má obsahovat, kolik čeho máte jíst a hlavně aby Vám to všechno i chutnalo. A nemusíte počítat žádné kalorie a živiny, všechno jsem už spočítala za Vás!

Dostanete kuchařku Čokomlsky od Zuzky pro zdravé mlsání bez výčitek
V kuchařce najdete mé nejoblíbenější čoko recepty, které jsou bez přidaného cukru a většina z nich je i bez lepku a bez laktózy. Všechny recepty jsou nízkotučné, takže můžete mlsat bez výčitek a obav o svou postavu.

Zjistíte co konkrétně a prakticky dělat z hlediska výživy, pohybu i psychiky
Nastavíme si nejen správný jídelníček a motivaci k pravidelnému pohybu, ale hlavně se podíváme i na oblast psychiky. Ta je totiž stěžejní pro úspěšné hubnutí. I sebelepší jídelníček a cvičení nebude fungovat, když neumíme říkat NE, nemáme na sebe čas, když jsme ve stresu, naštvané či nespokojené a když se ke svému tělu nechováme s láskou a úctou. Tohle všechno si v kurzu probereme!

Interaktivní video lekce a pracovní sešit
V kurzu na vás čekají videa se mnou a také pracovní sešit, který vám pomůže v celém procesu. Dostaneme ode mě úkoly, cvičení, tipy a konkrétní doporučení. Vše na základě mé vlastní zkušenosti sama se sebou i mými klientkami.

Cvičení na doma pro začátečníky i pokročilé
30 minutové kardio cvičení, které si se mnou zacvičíte z pohodlí domova. Ukážu Vám mé oblíbené cviky na hubnutí a posilování celého těla a jak se dá pravidelně cvičit, když nemáte čas na hodiny cvičení v posilovně nebo venku je ošklivo a nikam se Vám nechce.
Ebook 10 největších mýtů o hubnutí v ceně 199,-
V Ebooku se dozvíte například proč nemáme mít při hubnutí hlad, proč nefungují diety, které nám doporučují například nejíst po páté večer, nutit se do cvičení, nejíst pečivo a přílohy a další “zaručené” rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje. Ebook vám ukáže, proč je nejlepší věřit sama sobě 🙂

Kolik celý kurz stojí?

Celý kurz si můžete nyní koupit za akční cenu 990 Kč namísto běžných 1890 Kč. Velkou výhodou tohoto programu je to, že nikam nemusíte chodit a vše se dozvíte z pohodlí domova. Je to také o dost levnější než osobní konzultace nebo sestavení jídelníčku. Už také nemusíte hledat a zkoušet “zaručené” diety, recepty, cvičení, máte ode mě všechno vyzkoušené na vlastní kůži mou i mých klientek. Také se k jídelníčku, videím a cvičení můžete kdykoli vrátit, přístup do programu máte už napořád.

Těším se na vás uvnitř!

Zuzka

Rolovat nahoru