TYPOLOGIE HUBNUTÍ

online průvodce hubnutím pro ženy

Vytvořila jsem online kurz, ve kterém shrnuji veškeré poznatky z mojí práce s více než tisíci ženami na jejich cestě k větší spokojenosti, sebelásce a vysněné postavě.

Boj s váhou můžeme vyhrát, když přestaneme bojovat samy se sebou.

Hubněte podle sebe a naučte se díky kurzu správně nastavit jídelníček, pohyb i psychiku, abyste hubla s úsměvem, lehkostí a bez jojo efektu.

Tajemství úspěšného hubnutí je jednodušší, než si myslíme. Nemusíme počítat kalorie, držet omezující diety ani přehnaně dodržovat zásady zdravé výživy. Stačí se “jen” naučit jíst, cvičit a myslet podle sebe! Podle svého zdravého rozumu a svého těla. A v tom Vám právě pomůže tento online průvodce hubnutím.  Dozvíte se v něm všechno, co potřebujete vědět o hubnutí, jídle, cvičení a naší psychice a to vše z pohodlí svého domova.

Typologie hubnutí je unikátní v tom, že nabízí 3 různé cesty a ne jednu univerzální pro všechny, protože každá jsme jiná! Za ty roky práce se ženami jsem si ale všimla třech společných rysů, které máme, když se snažíme hubnout a nejde nám to. Tyto rysy jsem rozpracovala do typologie a vznikly mi z toho tři typy žen, které mají nejčastěji problémy s váhou a hubnutím.

Většina žen tloustne a nehubne ne kvůli tomu, že by se celý den přejídaly a jen ležely doma, ale protože se starají o všechny okolo a na sebe nemají čas, protože jsou ve stresu, neumí říkat NE, neumí poslouchat své tělo nebo jí a cvičí stále dokola to samé.

Zhubněte podle typu ženy, kterou právě teď jste – pečovatelka, stresařka nebo perfekcionistka? Nebo jste kombinací dvou nebo dokonce všech tří typů?

Pečovatelka

 • pečuje a stará se o druhé, ale sebe odbývá

 • je pro ní těžké najít si čas jen sama na sebe

 • jí hodně, často a ráda a velmi nerada se v jídle omezuje

 • často se cítí na všechno sama a vnitřně „prázdná“; jídlo je nejrychlejší způsob jak se zaplnit a rozptýlit

Stresařka

 • neustále něco dělá a na pravidelné jídlo nemá klid ani čas

 • neumí říkat NE a tak na sebe často navaluje povinnosti a úkoly, které pak nestíhá a je z toho neustále ve stresu

 • opakovaně střídá období, kdy drží dietu a hubne a pak zase období, kdy jídlo vůbec neřeší a tloustne

 • jídlo či alkohol používá k uvolnění stresu a potlačení únavy

Perfekcionistka

 • má předpisový jídelníček, dostatek pohybu, ale přesto nehubne

 • bývá na sebe přísná, kritická a klade na sebe často nereálné požadavky ve všech oblastech

 • dlouhodobě jí stále stejná jídla a cvičí stále stejně, nerada mění svůj režim

 • neustále se snaží dosáhnout své „ideální“ váhy a dokud jí nedosáhne, nemůže být se sebou spokojená

Podívejte se na krátké video, kde Typologie hubnutí představuji

Co o Typologii hubnutí řekly účastnice kurzu?

 

Jsem jasná Stresařka. Když jsem o ní slyšela v kurzu vyprávět, bylo to, jakoby Zuzka seděla v mojí hlavě a v přímém přenosu komentovala, co si myslím a jak se cítím. Už tohle pro mě bylo velkou úlevou. Cítila jsem, že jsem našla někoho, kdo mi opravdu rozumí a pomůže. A už jsem zhubla 7 kg!

Petra N.43 let

Taková úleva! Já nic nemusím! Konečně nic nemusím! Nemusím nic počítat, řešit, vážit, přemýšlet co je ještě OK a co není. Díky Zuzko! Cítím se tak uvolněně a v klidu, jak už dlouho ne.

Jana B.29 let

Po dětech se mi nedařilo zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se tím trápila. Občas jsem zkusila nějakou dietu, ale zhubla jsem maximálně 3 kila a nic víc. Vyčítala jsem si to, že jsem slaboch a že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno došlo a začala jsem opravdu hubnout podle sebe a už mám dole 10 kg a jsem nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu. Díky Zuzko!!!

Martina H.38 let

Co vás v kurzu čeká?

Zjistíte, jaký jste typ ženy z hlediska hubnutí
A proč se Vám doposud nepodařilo zhubnout podle vašich představ tak, abyste si sníženou váhu dlouhodobě udržela. Díky tomu, že budete vědět jaký jste typ, budete i vědět co konkrétně danému typu pomáhá, jak si hubnutí nastavit a čeho se při hubnutí vyvarovat.

Obdržíte redukční jídelníček, který si můžete obměňovat dle chuti a potřeby
35 zdravým jídel a receptů, bezlepkové a bezlaktózové alternativy pro Vás i celou rodinu. Díky jídelníčku nejen zhubnete, ale i se naučíte, jak správně vyvážený jídelníček na hubnutí vypadá, co všechno má obsahovat, kolik čeho máte jíst a hlavně aby Vám to všechno i chutnalo.

Dostanete kuchařku Čokomlsky od Zuzky zdarma
V kuchařce najdete mé nejoblíbenější čoko recepty, které jsou bez přidaného cukru a většina z nich je i bez lepku a bez laktózy. Všechny recepty jsou nízkotučné, takže můžete mlsat bez výčitek i když hubnete.

Zjistíte co konkrétně a prakticky dělat z hlediska výživy, pohybu i vaší psychiky
Nastavíme si nejen správný jídelníček a motivaci k pravidelnému pohybu, ale hlavně se podíváme i na oblast psychiky. Ta je totiž stěžejní pro úspěšné hubnutí. I sebelepší jídelníček a cvičení nebude fungovat, když neumíme říkat NE, když jsme ve stresu, naštvané či nespokojené a když se ke svému tělu nechováme hezky.

Interaktivní video lekce a pracovní sešit
V kurzu na vás čekají teoretická a praktická videa a také pracovní sešit, který vám pomůže na celé cestě za vysněnou postavou. Dostaneme ode mě úkoly, cvičení, tipy a konkrétní doporučení

Domácí cvičení na hubnutí
30 minutové kardio cvičení, které si se mnou zacvičíte z pohodlí domova. Ukážu Vám mé oblíbené cviky na hubnutí a posilování celého těla a jak se dá hubnout, když nemáme čas na hodiny cvičení v posilovně nebo venku.

Ebook 10 pravidel chronické dietářky v ceně 199,-
V Ebooku se dozvíte 10 největších mýtů o hubnutí. Proč nemáme mít při hubnutí hlad, proč nefungují diety, které nám doporučují například nejíst po páté večer, nutit se do cvičení, nejíst pečivo a přílohy a další “zaručené” rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje. Ebook vám ukáže, proč je nejlepší věřit sama sobě. 

Objednejte si kurz, který je zaměřený komplet na výživu, pohyb i psychiku za akční cenu 990 Kč namísto běžných 1790 Kč a dostanete ode mě komplexní návod na hubnutí, který není o počítání kilojoulů, o žádné dietě ani omezování se a trápení.  Hubnout se dá totiž i s úsměvem, lehkostí a bez jojo efektu.

Těším se na vás uvnitř!

Zuzka

Rolovat nahoru