TYPOLOGIE HUBNUTÍ

online průvodce hubnutím pro ženy

Vytvořila jsem online průvodce hubnutím, ve kterém shrnuji veškeré poznatky z mojí práce s více než tísíci ženami na jejich cestě k větší spokojenosti, sebelásce a vysněné postavě.

Boj s váhou můžeme vyhrát, když přestaneme bojovat samy se sebou

Hubněte podle sebe a naučte se díky kurzu správně nastavit jídelníček, pohyb i psychiku, abyste hubla s úsměvem, lehkostí a bez jojo efektu

Tajemství úspěšného hubnutí je jednodušší, než si myslíme. Nemusíme počítat kalorie, držet omezující diety ani přehnaně dodržovat zásady zdravé výživy. Stačí se “jen” naučit jíst, cvičit a myslet podle sebe! Podle svého zdravého rozumu a svého těla.A v tom Vám právě pomůže tento online průvodce hubnutím.  Dozvíte se v něm všechno, co jsem se za téměř 10 let práce s více než tisícem ženami naučila a to z pohodlí svého domova.

Typologie hubnutí je unikátní v tom, že nabízí 3 různé cesty pro 3 různé typy žen – i když jsme každá jiná, přesto jsem si za ty roky práce se ženami všimla určitých společných rysů, které máme, když hubneme.

Zhubněte podle typu ženy, kterou právě teď jste – pečovatelka, stresařka nebo perfekcionistka?

Pečovatelka

 • pečuje a stará se o druhé, ale sebe odbývá

 • je pro ní těžké najít si čas jen sama na sebe

 • jí hodně, často a ráda a velmi nerada se v jídle omezuje

 • často se cítí na všechno sama a vnitřně „prázdná“; jídlo je nejrychlejší způsob jak se zaplnit a rozptýlit

Stresařka

 • neustále něco dělá a na pravidelné jídlo nemá klid ani čas

 • neumí říkat NE a tak na sebe často navaluje povinnosti a úkoly, které pak nestíhá a je z toho neustále ve stresu

 • opakovaně střídá období, kdy drží dietu a hubne a pak zase období, kdy jídlo vůbec neřeší a tloustne

 • jídlo či alkohol používá k uvolnění stresu a potlačení únavy

Perfekcionistka

 • má předpisový jídelníček, dostatek pohybu, ale přesto nehubne

 • bývá na sebe přísná, kritická a klade na sebe často nereálné požadavky ve všech oblastech

 • dlouhodobě jí stále stejná jídla a cvičí stále stejně, nerada mění svůj režim

 • neustále se snaží dosáhnout své „ideální“ váhy a dokud jí nedosáhne, nemůže být se sebou spokojená

Podívejte se na krátké video, kde Typologie hubnutí představuji

Co o Typologii hubnutí řekly účastnice kurzu?

 

Jsem jasná Stresařka. Když jsem o ní slyšela v kurzu vyprávět, bylo to, jakoby Zuzka seděla v mojí hlavě a v přímém přenosu komentovala, co si myslím a jak se cítím. Už tohle pro mě bylo velkou úlevou. Cítila jsem, že jsem našla někoho, kdo mi opravdu rozumí a pomůže. A už jsem zhubla 7 kg!

Petra N.43 let

Taková úleva! Já nic nemusím! Konečně nic nemusím! Nemusím nic počítat, řešit, vážit, přemýšlet co je ještě OK a co není. Díky Zuzko! Cítím se tak uvolněně a v klidu, jak už dlouho ne.

Jana B.29 let

Po dětech se mi nedařilo zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se tím trápila. Občas jsem zkusila nějakou dietu, ale zhubla jsem maximálně 3 kila a nic víc. Vyčítala jsem si to, že jsem slaboch a že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno došlo a začala jsem opravdu hubnout podle sebe a už mám dole 10 kg a jsem nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu. Díky Zuzko!!!

Martina H.38 let

Co vás v kurzu čeká?

Zjistíte, jaký jste typ ženy z hlediska hubnutí
A proč se Vám doposud nepodařilo zhubnout podle vašich představ tak, abyste si sníženou váhu dlouhodobě udržela. Díky tomu, že budete vědět jaký jste typ, budete i vědět co konkrétně danému typu pomáhá, jak si hubnutí nastavit a čeho se při hubnutí vyvarovat.

Obdržíte redukční jídelníček, který si můžete obměňovat dle chuti a potřeby

35 zdravým jídel a receptů, bezlepkové a bezlaktózové alternativy pro Vás i celou rodinu. Díky jídelníčku nejen zhubnete, ale i se naučíte, jak správně vyvážený jídelníček na hubnutí vypadá, co všechno má obsahovat, kolik čeho máte jíst a hlavně aby Vám to všechno i chutnalo.

Dostanete kuchařku Čokomlsky od Zuzky zdarma

V kuchařce najdete mé nejoblíbenější čoko recepty, které jsou bez přidaného cukru a většina z nich je i bez lepku a bez laktózy. Všechny recepty jsou nízkotučné, takže můžete mlsat bez výčitek i když hubnete.

Co konkrétně a prakticky dělat z hlediska výživy, pohybu i vaší psychiky
Nastavíme si nejen správný jídelníček a motivaci k pravidelnému pohybu, ale hlavně se podíváme i na oblast psychiky. Ta je totiž stěžejní pro úspěšné hubnutí. I sebelepší jídelníček a cvičení nebude fungovat, když neumíme říkat NE, když jsme ve stresu, naštvané či nespokojené a když se ke svému tělu nechováme hezky.

Interaktivní video lekce a pracovní sešit
V kurzu na vás čekají teoretická a praktická videa a také pracovní sešit, který vám pomůže na celé cestě za vysněnou postavou. Dostaneme ode mě úkoly, cvičení, tipy a konkrétní doporučení.
Domácí cvičení na hubnutí
30 minutové kardio cvičení, které si se mnou zacvičíte z pohodlí domova. Ukážu Vám mé oblíbené cviky na hubnutí a posilování celého těla a jak se dá hubnout, když nemáme čas na hodiny cvičení v posilovně nebo venku.

Kolikrát jste už prošla bludným kruhem hubnutí?

1. Na začátku je nějaká skvělá a zaručená univerzální dieta, nový jídelníček od odborníka, nové předsevzetí a nový režim.

2. Pak to chvilku dodržujeme. Váha se hýbe správným směrem, máme ze sebe dobrý pocit, jsme plné optimismu, že tentokrát to dáme.

Ale pak…

3. Přijde krize. Nic z jídelníčku nám už nechutná, dodržujeme ho s odporem a občas zhřešíme dortíkem. Do toho onemocní děti a dieta jde hned stranou. Frmol v práci sebere i poslední zbytky energie a času pro sebe. Nebo odjedeme na dovolenou, kde ale nelze dodržovat hubnoucí režim. Nebo se váha zkrátka zasekne a nechce jít dolů. A my se tolik snažíme a je to k ničemu…

Až se dostaneme do poslední fáze:

4. Kašlu na to! Jsme ze sebe zklamané. Opět. Zároveň se nám ale ulevilo, že se konečně znovu můžeme najíst tak, jak jsme zvyklé. A jídlo zase nějakou dobu nemusíme řešit…

Do chvíle, než přijde další vlna hubnutí

Tento koloběh (ne)hubnutí je neskutečně vyčerpávající a akorát v nás zanechává pocity:

bezmoci
Ať se snažíme sebevíc, tak nic nefunguje.
křivdy
Proč to zrovna já musím mít tak těžké, zatímco kamarádka se v ničem neomezuje a je pořád hubená?
selhání
Že nedokážeme tak „jednoduchou“ věc, kterou ostatní zvládli.
nespokojenosti
S tím, jak vypadáme a kolik vážíme.
nejistoty
Samy sobě už nemůžeme důvěřovat, protože být to jen na nás, tak jíme samé prasárny, necvičíme a jenom kyneme…

Procházení tímto bludným kruhem stále dokola není jednoduché. A s každým neúspěšným pokusem je těžší v sobě opět najít odvahu, motivaci a chuť jít do toho znovu. My ženy se však potřebujeme samy sobě líbit a cítit se ve svém těle dobře, takže vždy najdeme sílu zkoušet to znovu. Nejspíš proto jste na této stránce. Navzdory všem selhání v minulosti totiž stále toužíte být:

štíhlejší,

zdravější,

krásnější,

spokojenější.

Já vám to z celého srdce přeji, protože vím, jak je to pro nás důležité. Proto jsem vytvořila tento online video kurz. Moje kapacita individuálních konzultací je totiž omezená, ale žen, které se tímto problémem trápí, je opravdu hodně. A takto mohu předat své letité zkušenosti z oblasti hubnutí, výživy a psychologie každé z vás v pohodlí vašeho domova.

Objednejte si kurz, který je zaměřený komplet na výživu, pohyb i psychiku za akční cenu 790 Kč namísto běžných 1490 Kč a dostanete ode mě komplexní návod na hubnutí, který není o počítání kilojoulů, o žádné dietě ani omezování se a trápení.  Hubnout se dá totiž i s úsměvem, lehkostí a bez jojo efektu.

Těším se na vás uvnitř!

Zuzka

Rolovat nahoru