Potřebujete přibrat a nevíte jak na to v praxi? 

FIT JÍDELNÍČEK

Fit jídelníček na přibrání obsahuje 35 zdravých a chutných receptů na snídaně, svačiny, obědy i večere z běžně dostupných surovin.  Jídla můžete připravit i ve vegetariánských, bezlepkových a bezlaktózových variantách. 

Jídelníček je vhodný pro léčbu podváhy a mentální anorexie. Základ je hlavně jíst všechny živiny, ale hezky zdravě a s chutí!

FIT JÍDELNÍČEK používá už

0
Klientů
 • Nedaří se vám přibrat, i když se snažíte?
 • Trpíte mentální anorexií a podváhou a chcete vědět, jak má vypadat přibírací režim?
 • Nevíte co vlastně jíst a jaké mají být vaše porce?
 • Trápí vás snížená imunita, depresivní a úzkostné stavy a nechutenství?
 • Chcete přibrat zdravě? Neládovat se jen rohlíky a českou klasikou?

Nebuďte v tom sami!

 • Mám pro vás sestavený jídelníček plný zdravých dobrot, takže nemusíte už nic dál řešit, počítat a plánovat
 • Obdržíte ode mne praktický návod na přibrání, tipy a triky z mé praxe
 • Dostanete recepty na výživné a zdravé snídaně, obědy, večeře a svačiny
 • Suroviny si můžete měnit podle potřeby a chuti, jen budete hlídat správné porce podle jídelníčku
 • Postupně odbouráte strach se najíst, nechutenství a další potíže spojené s podváhou

Pro zdravé tělo i psychiku

Sestavila jsem pro vás přibírací jídelníček, který již léta používám ve své ordinaci s klientkami při léčbě podváhy a mentální anorexie. Obsahuje 35 jednoduchých a přitom chutných receptů s možností variací bez masa, lepku i laktózy. Čekají na vás sladké i slané snídaně, teplé i studené obědy a večeře doplněné výživnými svačinami. 

Jednotlivé suroviny si můžete také obměnovat podle chuti a sezóny. Je totiž jedno, jestli si dáte jablka nebo hrušky, maso nebo vajíčka, sestavila jsem pro vás jídelníček tak, abyste nebyli otrokem jídla, ale jídlo sloužilo vám a vašemu cíli. 

S FIT JÍDELNÍČKEM budete mít jistotu, že jíte dostatečně, vyváženě a že máte správné porce.

 • jídelníček na zvýšení hmotnosti
 • optimalizační příjem 13000 -15000 kJ
 • vhodné pro léčbu podváhy a mentální anorexie
 • i pro vegetariánskou, bezlepkovou a bezlaktózovou dietu
 • žádné výživové doplňky, vaříme jen z normálních a dostupných surovin
 • pomáhá předcházet přejídacím či bulimickým záchvatům

Zařaďte se mezi moje úspěšné klientky

Tak teprve ted jsem pochopila co znamená přibírací jídelníček. Jedla jsem tak třetinu toho co ted a už se nedivím proč jsem měla tak dlouho podváhu. Zhubla jsem hodně po rozchodu s přítelem a rozjela si mi i pořádná deprese. Teď už mám 8 kilo nahoře, vypadám zase jako člověk a cítím se mnohem lépe. Zlepšila se mi i psychika a potíže s trávením. Děkuju!
Katka, 21 let
Měla jsem velkou motivaci přibrat, protože mi nešlo otěhotnět a až díky tomuhle jídelníčku od Zuzky na přibírání jsem pochopila, kde jsem celou dobu dělala chyby a konečně jsem přibrala na svou zdravou váhu a už jsem v 6.měsíci!
Bára, 35 let
Díky Zuzko za skvělý jídelníček. Koupila jsem ho pro dceru 16 let co měla anorexii, dlouho se jí nedařilo přibrat a mě se jí nedařilo přimět k tomu, aby jedla víc. Má totiž úplně jiné chutě než mám já a nikdy by mě nenapadly kombinace jako jsou v jídelníčku, které naštěstí dceři vyhovují a už přibrala 5 kilo.
Monika
Díky jídelníčku od Zuzky jsem se naučila jak si poskládat jídelníček, aby mi vyhovoval a chutnal. Uklidnila jsem se, že nemusím vše neustále řešit a počítat, mám jistotu, že jím dostatečně a všechno tak jak mám.
Jaroslava, 45 let
Léčila jsem se několik let s anorexií a pořád se mi nedařilo jíst tak abych přibírala. Měla jsem hrozný strach, že přiberu moc. Zkusila jsem jídelníček od Zuzky a ulevilo se mi, že toho opravdu jím moc málo a začala jsem jíst některá jídla z jídelníčku a pomalu přibírám. Je to dřina, ale jsem za to ráda.
Zuzana, 28 let
Hodně jsem zhubnul kvůli stresu v práci. Jsem normálně hubený ale tohle už bylo moc. Navíc se mi rozjeli žaludeční potíže a už jsem se pak bál normálně jíst. Zuzka mi ukázala, že musím postupně a zařazovat i tekutou stravu když mám stres a kila jdou pomalu ale jistě nahoru. těším se až budu mít více energii že začnu zase cvičit.
Milan 29 let

Mgr. Zuzana Douchová

Jsem nutriční poradkyně a psycholožka a již téměř 10 let měním jídelníčky i životy mých klientů k lepšímu.

Radím druhým, co sama dělám a baví mě jednoduchá zdravá jídla z normálních surovin tak, aby se najedla celá rodina.

Nejsem zastáncem žádných diet, fanatického dodržovaní zdravého životního stylu a výživových doplňků. Hlavně jíst s chutí, rozumem a bez výčitek.

Věřím, že zdravý přístup k jídlu a vyvážený jídelníček jsou pro naši postavu, zdraví i psychiku naprosto klíčové.