Chcete jíst zdravě, ale normálně a dobře se najíst?

FIT JÍDELNÍČEK

Fit jídelníček obsahuje 35 zdravých a chutných receptů na snídaně, svačiny, obědy i večere z běžně dostupných surovin.  Včetně vegetariánských, bezlepkovým a bezlaktózových variant.

Dobře se najíte, budete mít energii, dobrou náladu i pevné zdraví. Se mnou je povoleno jíst všechno, jen znát správné porce a hlavně se jídlem nestresovat. 

FIT JÍDELNÍČEK používá už

0
Klientů
 • Jíte pořád dokola to samé a chtělo by to nějakou změnu?
 • Dochází vám inspirace na vaření?
 • Nejste si jistí, jak velké mají být vaše porce?
 • Nevíte co vlastně nakupovat a podle čeho se v obchodě řídit?
 • Chcete ozdravit jídelníček a posílit své zdraví a nevíte jak na to v praxi?
 • Býváte odpoledne bez energie a míváte chutě na sladké?
 • Chcete jíst zdravě, ale neřešit každou potravinu a její složení?

Nebuďte v tom sami!

 • Mám pro vás sestavený jídelníček plný zdravých dobrot, takže nemusíte už nic dál řešit, počítat a plánovat
 • Dostanete seznam potravin, které nakoupíte v normálním obchodě
 • Dostanete recepty na výborné a zdravé snídaně, obědy, večeře a svačiny
 • Suroviny si můžete měnit podle potřeby a chuti, jen budete hlídat správné porce podle jídelníčku
 • Odbouráte chutě na sladké, únavu a zažívací potíže a ještě si u toho pochutnáte

Pro zdravé tělo i psychiku

Sestavila jsem pro vás udržovací jídelníček, který používám se svými klienty, kteří chtějí zlepšit své stravování, dopřát svému tělu kvalitní jídlo a cítit se lépe. Tento jídelníček také doporučuji pro celkové ozdravení organismu, při snížené imunitě, při potížích s otěhotněním, zažívacími a jinými zdravotními potížemi. 

Jídelníček obsahuje 35 jednoduchých a chutných receptů
včetně variant bez masa, lepku i laktózy. Čekají na vás sladké i slané snídaně, teplé i studené obědy a večeře doplněné osvěžujícími svačinami. 

Jednotlivé suroviny si můžete také obměnovat podle chuti a sezóny. Je totiž jedno, jestli si dáte jablka nebo hrušky, maso nebo vajíčka, sestavila jsem pro vás jídelníček tak, abyste hlavně nebyli otrokem jídla, ale jídlo sloužilo vám a vašemu cíli.

S FIT JÍDELNÍČKEM budete mít jistotu, že jíte pestře, vyváženě a že máte ty správné porce.

 • jídelníček na stabilizaci hmotnosti
 • denní příjem 8000-9000 kJ
 • vhodné pro optimalizaci zdraví, snížení rizika civilizačních chorob a posílení imunity
 • i pro vegetariánskou, bezlepkovou a bezlaktózovou dietu
 • žádné výživové doplňky, vaříme jen z normálních a dostupných surovin
 • pomáhá předcházet chutím na sladké, únavě a přejídání

Zařaďte se mezi moje úspěšné klientky

Fit jídelníček mi hodně vyhovuje, protože si můžu měnit jídla podle chuti jen dodržuji ty správné kombinace. Překvapilo mě kolik toho můžu sníst a trochu jsem i dokonce zhubla.
K.B., 33 let
Díky jídelníčku od Zuzky jsem se naučila jak si poskládat jídelníček, aby mi vyhovoval a chutnal. Uklidnila jsem se, že nemusím vše neustále řešit a počítat, mám jistotu, že jím dostatečně a všechno tak jak mám.
Jaroslava, 45 let
Zuzka mi ukázala, jak jednoduše se dá zdravě jíst a že k tomu nepotřebuju super zdravé potraviny, které u nás v obchodě ani nemají. A navíc mi i zmizel exzém a potíže s pletí. Moc děkuju Zuzko za skvělé recepty a návod jak jíst.
Hedvika, 24 let
Jídla jsou super!!! Moderní svěží lehká, od té doby co jím podle Zuzky mám výrazně víc energie a zmizely neustále chutě na sladkosti, které jsem dřív jedla hodně. Mám pocit že se mi i vyčistila dost pleť, takže za mě určitě super! Dala jsem jídelníček i mamce, aby podle toho jedla a vaříme si ted spolu jídla.
Dana 23 let
Říkala jsem si že to zkusím, bála jsem se velkých změn, ale naštěstí jsou v jídelníčku normální jídla, jen ted jím víc zeleniny a také větší porce masa a šunky, což mě jako masožravce hodně potěšilo.
Bedřiška 73 let
Už jsem nevěděla co doma vařit a narazila jsem na Zuzky jídelníčky, líbí se mi její recepty, jsou fakt výborné a jednoduché na přípravu. A můžu je vařit i dceři, která si je také oblíbila.
Zuzana, 38 let
Jsem vegetarián a nemůžu lepek a konečně nějaká kuchařka co má obojí. Mám tak jistotu že mám všeho dostatek a pochopila jsem co a jak jíst. Líbí se mi i styl paní Douchové, jakým recepty prezentuje a že jsou takové domácí. Manžel co rád maso si dokonce oblíbil některé recepty s tofu a luštěninové pomazánky. Takže super, těším se na další recepty.
Iva, 42 let
Milá Zuzko, jídelníček je báječný, chutná mi snad úplně všechno a líbí se mi že tam jsou i bezmase varianty, když nemám chut na maso. Hodně jsem se uklidnila, že můžu pečivo a naučila jsem se jíst ty raw tyčinky které chutnají i mým klukům, tak máme nové svačiny. A z čeho mám nejvíc radost je že se mi zlepšilo trávení a zmizelo pálení žáhy. Nečekala jsem to ale fakt to funguje.
Markéta 34 let

Mgr. Zuzana Douchová

Jsem nutriční poradkyně a psycholožka a již téměř 10 let měním jídelníčky i životy mých klientů k lepšímu.

Radím druhým, co sama dělám a baví mě jednoduchá zdravá jídla z normálních surovin tak, aby se najedla celá rodina.

Nejsem zastáncem žádných diet, fanatického dodržovaní zdravého životního stylu a výživových doplňků. Hlavně jíst s chutí, rozumem a bez výčitek.

Věřím, že zdravý přístup k jídlu a vyvážený jídelníček jsou pro naši postavu, zdraví i psychiku naprosto klíčové.