10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY

naše největší překážky k vysněné postavě, vztahu a klidu

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou

  • Jste se svou postavou, vztahem či prací nespokojená?
  • Máte často pocit, že jste na všechno sama a že se pořád jen o všechny a všechno staráte?
  • Býváte často unavená, vyřízená nebo smutná, ale přesto se snažíte na druhé usmívat?
  • Zajídáte či zapíjíte své trápení jídlem nebo alkoholem?

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Vždyť všechny přece chceme být milé a výkonné, stále krásné a usměvavé, pomáhat našim blízkým, aby byli šťastní a spokojení, zvládat všechny úkoly v práci, postarat se o domácnost a děti...Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví, čas, kdy nic neděláme, kdy nic nemusíme a jen tak si užíváme života? 

Od malička jsme mnohdy byly vychovávané k tomu, abychom se o druhé staraly, byly hodné holčičky a hlavně nezlobily. V dospělosti pak máme problémy druhé odmítnout, věřit si, říkat NE, starat se i o sebe a být tako trochu sobecké a zlobivé.

V eBooku 10 pravidel hodné holky najdete návod, jak v 10 krocích z toho všeho ven.

Podívejte se na krátké video o tom, jak poznáte syndrom holké holky

Jste hodná holka?

Pokud souhlasně přikyvujete na popis hodné holky uvedený ve videu nebo vedle, tak už nic nečekejte, protože je na čase začít žít váš život! V mém eBooku najdete odpovědi na otázky, na které se možná ještě ani neptáte, protože hodná holka se přeci na nic neptá a dělá, co se má!

Sama jsem tímto syndromem trpěla a trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že aby se můj život změnil, musím začít u sebe. Chci Vás proto podpořit, abyste se nebály být samy sebou a abyste si dopřály čas jen pro sebe. Ten je totiž základem sebelásky, hubnutí i fungujícího vztahu.

Hodná holka je neustále ve stresu, protože si toho na sebe nakládá více, než je v jejích možnostech. Často má tak pocit, že pořád něco dělá, ale stále nemá nic dodělaného.
Hodná holka neříká druhým, co jí vadí, a právě proto se opakovaně dostává do situací, které jí zraňují a vyčerpávají.
Hodná holka není spokojená … sama se sebou, svým tělem, svou váhou, svým osobním či pracovním životem. Mnohdy svou nespokojenost zajídá jídlem, zapíjí alkoholem nebo svou nespokojenost kompenzuje prací a úkoly.
Hodná holka sama sebe staví na poslední místo. Má přeci tolik povinností, práce, úkolů, postarat se o rodinu, děti, přátelé, kolegy, domácí mazlíčky… A pak pláče, že nestíhá to, co jí doopravdy těší a nabíjí, protože na sebe nemá čas.
Hodná holka svému muži často vyčítá, že její skryté přání a potřeby nenaplňuje. Kdyby ji doopravdy miloval, tak by to přeci věděl! Hodná holka také vyčítá svému muži, že je sobecký a štve jí, že on si dělá, co chce.
Hodná holka se usmívá, i ve chvílích kdy jí vůbec do smíchu není. Hodná holka je na druhé milá, i když jí zraňují a štvou.

Objednat ebook 10 Pravidel hodné holky