10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY

naše největší překážky k vysněné postavě, vztahu a klidu

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou

  • Jste se svou postavou, vztahem či prací nespokojená?
  • Máte často pocit, že jste na všechno sama a že se pořád jen o všechny a všechno staráte?
  • Býváte často unavená, vyřízená nebo smutná, ale přesto se snažíte na druhé usmívat?
  • Zajídáte či zapíjíte své trápení jídlem nebo alkoholem?

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Vždyť všechny přece chceme být milé a výkonné, stále krásné a usměvavé, pomáhat našim blízkým, aby byli šťastní a spokojení, zvládat všechny úkoly v práci, postarat se o domácnost a děti...Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví, čas, kdy nic neděláme, kdy nic nemusíme a jen tak si užíváme života? 

Od malička jsme mnohdy byly vychovávané k tomu, abychom se o druhé staraly, byly hodné holčičky a hlavně nezlobily. V dospělosti pak máme problémy druhé odmítnout, věřit si, říkat NE, starat se i o sebe a být tako trochu sobecké a zlobivé.

V eBooku 10 pravidel hodné holky najdete návod, jak v 10 krocích z toho všeho ven.

Jste hodná holka?

Pokud souhlasně přikyvujete na popis hodné holky uvedený ve videu nebo vedle, tak už nic nečekejte, protože je na čase začít žít váš život! V mém eBooku najdete odpovědi na otázky, na které se možná ještě ani neptáte, protože hodná holka se přeci na nic neptá a dělá, co se má!

Sama jsem tímto syndromem trpěla a trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že aby se můj život změnil, musím začít u sebe. Chci Vás proto podpořit, abyste se nebály být samy sebou a abyste si dopřály čas jen pro sebe. Ten je totiž základem sebelásky, hubnutí i fungujícího vztahu.

Hodná holka je neustále ve stresu, protože si toho na sebe nakládá více, než je v jejích možnostech. Často má tak pocit, že pořád něco dělá, ale stále nemá nic dodělaného.
Hodná holka neříká druhým, co jí vadí, a právě proto se opakovaně dostává do situací, které jí zraňují a vyčerpávají.
Hodná holka není spokojená … sama se sebou, svým tělem, svou váhou, svým osobním či pracovním životem. Mnohdy svou nespokojenost zajídá jídlem, zapíjí alkoholem nebo svou nespokojenost kompenzuje prací a úkoly.
Hodná holka sama sebe staví na poslední místo. Má přeci tolik povinností, práce, úkolů, postarat se o rodinu, děti, přátelé, kolegy, domácí mazlíčky… A pak pláče, že nestíhá to, co jí doopravdy těší a nabíjí, protože na sebe nemá čas.
Hodná holka svému muži často vyčítá, že její skryté přání a potřeby nenaplňuje. Kdyby ji doopravdy miloval, tak by to přeci věděl! Hodná holka také vyčítá svému muži, že je sobecký a štve jí, že on si dělá, co chce.
Hodná holka se usmívá, i ve chvílích kdy jí vůbec do smíchu není. Hodná holka je na druhé milá, i když jí zraňují a štvou.

Objednat ebook 10 Pravidel hodné holky