10 PRAVIDEL CHRONICKÉ DIETÁŘKY

největší mýty o hubnutí

Objevte tajemství úspěšného a zdravého hubnutí

Vyzkoušela jste už snad všechny zaručené diety, přečetla řadu knih o hubnutí a zdravé stravě, že byste o hubnutí mohla přednášet, vyslechla jste si rady a doporučení od spousty odborníků a výsledek? 

  • Děláte všechno možné, abyste zhubla, ale váha tomu stále neodpovídá.
  • O hubnutí byste mohla přednášet, ale v praxi vždycky pár kilo shodíte a pak zase vše nabere zpět.
  • Máte výčitky svědomí, když zhřešíte a chuť se pak na všechno snažení vykašlat.
  • Dochází Vám už síla a motivace.

Nebojte se, nejste v tom sama. Problém není v tom, co děláte, ale čemu věříte. A nejspíš právě věříte 10 nejčastějším mýtům o hubnutí, kterých se často tak zarputile držíme, přestože prostě a jednoduše nefungují. Stáhněte se ebook 10 Pravidel Chronické Dietářky a vyvarujte se zbytečného trápení jednou provždy.

Hubněte bez mučení a diet

Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela o hubnutí. Všechno může být i jinak a daleko příjemnější! S tímto eBookem získáte zpátky správný přístup, optimismus a důvěru v sebe sama. Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, ale především o zdravém rozumu, chuti a radosti ze života. 

10 Pravidel Chronické Dietářky vám odhalí, proč nefungují diety, které vám doporučují například:

  • nejíst po páté večer,
  • nutit se do cvičení,
  • nejíst pečivo a přílohy,
  • vyhýbat se tukům,
  • a další "zaručené" rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje.
“Hubnu snad celý život a tohle jsem potřebovala vědět už dávno.☺ Myslela jsem si jak mám slabou vůli a že jsem úplně neschopná, ale teď jsem pochopila, že jsem na to šla vlastně úplně špatně. Díky za skvělé rady a snad se mi to tentokrát vydaří.”
Nikola, 44 let
“Zuzka mi ukázala, že hubnutí není hlavně o jídle, ale o mé psychice. Od té doby, co jsem k ní začala chodit na konzultace, jsem začala hubnout, nic si nezakazuju a cítím se prostě spokojeně. Její nový ebook vystihuje přesně ty chyby, co jsem předtím dělala a nešlo mi zhubnout.”
Hanka, 43 let
“Tak teď už vím, proč se mi nikdy nepodařilo váhu udržet. Nenapadlo mě, že se tohle všechno může dít i jiným lidem. Líbí se mi Zuzky přístup a budu určitě praktikovat!”
Pavlína, 26 let
“Dobře popsané problémy spousty lidí, co se marně snaží zhubnout a problém je v jejich hlavě. Také jsem byla chronickou dietářkou a kniha to dobře vystihuje. Všechny ty zákazy a selhání jsou prostě jen v hlavě.”
Vlaďka, 34 let
“Chronická dietářka to jsem celá já! Už léta si zakazuju chleba a těstoviny, nutím se do cvičení a bojím se všeho sladkého. To mě teda potěšilo, že tohle vlastěn nefunguje. Konečně nějaké rozumné a lidské tipy na hubnutí.”
Věra, 65 let
“Nejdřív jsem to stáhnul pro manželku, která se nejdřív málem urazila. Nakonec jsme si to přečetli oba. ☺”
Jiří, 38 let

Stáhněte si eBook 10 Pravidel Chronické Dietářky a naučte se věřit sama sobě a svému zdravému rozumu.

Objednat ebook 10 Pravidel chronické dietářky