fbpx

 

Chcete se cítit, vypadat, jíst a žít lépe?

 Pak jste tady správně. S mojí osvědčenou metodou to dokážete, stejně jako to dokázalo už tisíce žen před vámi. Odhalte se mnou tajemství úspěšného ženského hubnutí bez diet, hladovění a úmorného cvičení.

12 týdenní proměna

Za 2 týdny to ucítíte.

Máte mít více energie, lepší náladu i zažívání a hlavně splasklé břicho!

Za 4 týdny to uvidíte.

Pevnější postava, volnější kalhoty v pase, první kila dole.

Za 8 týdnů to uslyšíte.

Okolí vám říká, jak vám to sluší a chtějí vědět, jak to děláte.

Za 12 týdnů to žijete.

Našemu mozku obvykle trvá celých 12 týdnů, než si zvykne na jakoukoli změnu a nové návyky se stanou automatickými.

Proto diety na hubnutí nefungují!

Protože je vydržíme držet maximálně 6 týdnů a to nestačí pro udržitelné změny a trvalejší výsledky.

Proto je lepší jít na to chytře a bez diet.

Proto jsem vytvořila 12-ti týdenní online program pro ženy.

Využijte mé podpory a vedení krok za krokem za vaším vysněným cílem, ať už jde o lepší postavu, naučit se zdravě jíst a pravidelně se hýbat, nebo se jen cítit ve svém těle krásněji a lépe.

Hubnutí jako cesta sebepéče 

Hubnutí a zdravý životní styl není jen o jídle a cvičení, ale hlavně o naší psychice a vztahu sama k sobě. Proto je ženské hubnutí jiné než u mužů. Nám nedělá dobře striktní dodržování jídel, zákazy našich oblíbených dobrot, překonávat se a tvrdě makat. Ženy zdravě hubnou za úplně jiných podmínek!

Pravým klíčem k ženskému hubnutí je totiž sebeláska, vnitřní klid a síla zdravého rozumu. 

V kurzu Ženské hubnutí se tohle všechno naučíte. Obsahuje všechny mé zkušenosti a rady a vy nyní máte možnost se všechno dozvědět z pohodlí domova. Naučíte se, jak si nastavit jídelníček, pohyb i psychiku tak, abyste dosáhla svého cíle, ať už chcete shodit nadbytečná kila, naučit se lépe jíst nebo se svém těle cítit krásně žensky. 

Ženské hubnutí tak propojuje jídlo, pohyb i naši psychiku.

Mgr. Zuzana Douchová

Jsem psycholožka, terapeutka a nutriční poradkyně a už přes 10 let pomáhám ženám v dosažení jejich vysněné postavy, zdraví a spokojenosti. Věnuji se i mediálně publikační a přednáškové činnosti a tvorbě autorských receptů. Za celou dobu mé praxe jsem pracovala s tisíci ženami a spolu s nimi jsem našla způsob, který funguje jim i mě samotné a který si teď můžete dopřát i Vy. 

Mgr. Zuzana Douchová

Jsem psycholožka, terapeutka a nutriční poradkyně a už přes 10 let pomáhám ženám v dosažení jejich vysněné postavy, zdraví a spokojenosti. Věnuji se i mediálně publikační a přednáškové činnosti a tvorbě autorských receptů. Za celou dobu mé praxe jsem pracovala s tisíci ženami a spolu s nimi jsem našla způsob, který funguje jim i mě samotné a který si teď můžete dopřát i Vy. 

Odkud mě můžete znát?

Přístup, který funguje

Můj přístup k hubnutí a zdravému životnímu stylu není o počítání kalorií, žádné dietě ani striktním zakazování a dodržování čehokoliv - a proto opravdu funguje. Vyzkoušela jsem totiž dříve snad všechno, co se dalo, kalorické tabulky, hubnoucí jídelníčky, různé diety a výživové styly. Zjistila jsem, že všechny tyto "osvědčené" metody na hubnutí mají jedno společné - nefungují dlouhodobě v každodenním životě. Jsou to jen takové berličky, které jakmile přijde nějaká krize, odhazujeme a vracíme se zpátky do zajetých kolejí.

Také jsem zjistila, že problémy s jídlem a váhou jsou také o našem vztahu sama k sobě. My se totiž na sebe většinou zlobíme. A to nejen na sebe, ale i na své tělo, že není jiné, lepší, máme také pocit, že selháváme, když nedokážeme držet své chutě na uzdě a váhu snížit. Necítíme se prostě ve svém těle dobře, žensky, přitažlivě. Věříme, že kdybychom měly jen o pár kilo méně, byly bychom daleko šťastnější. Znáte to také?

Jenže co děláme, když se na někoho zlobíme? Chceme ho přeci potrestat! A protože se v tomto připadě zlobíme na sebe a na své tělo, trestáme ho (sebe) různýma dietama, nebo jídlem, které nám nedělá dobře, nebo cvičením, které nás nebaví a zakazujeme si to, co nám normálně chutná. A pak se divíme, že to nefunguje a že se pořád motáme v začarovaném kruhu. 

Chyba však není ve vás, ale v přístupu, který jste doposud volila. Pojďte ho se mnou změnit a změní se vám celý život i vaše hmotnost. 

Já jsem totiž přesvědčená, že to funguje právě úplně obráceně. Pokud se začnete mít ráda, odpustíte svému tělu i sobě, budete mu (si) více naslouchat, tak budete více v klidu a sama se sebou spokojenější, také ustojíte daleko lépe nějaké emoční krize, což se projeví samozřejmě všechno i na vaší životosprávě. Takže kila půjdou dolů daleko snadněji a rychleji a hlavně už napořád!

Kurz Ženské hubnutí proto není jen o jídelníčku a pohybu, ale je především o vás a vztahu sama k sobě.

Co o kurzu napsaly jeho úspěšné účastnice?

Po dětech se mi nedařilo dlouho zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se trápila, že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno začalo docházet, že je to hlavně o mé psychice a jak s tím naložit jinak. Už mám dole 10 kg a jsem úplně nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu, což je pro mě gurmána naprosto zásadní, abych se hlavně dobře najedla. A Zuzky recepty jsou super a chutnají celé rodině. Takže spokojenost na všech stranách.
Martina H., 38 let
Zuzko děkuji Vám za velice přehledně sestavený program i za zaslání jídelníčku a cvičení. ráda si ve videjku s Vámi zacvičím :-) Celý Váš program se mi líbí, jak je komplexní, proto jsem si vybrala ten Váš. Děkuji Vám i za zajímavé články, které mi posíláte. Přeji Vám, ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji za Vaši důvěru a podporu.
Hanka B.
Kazde hubnuti bylo vzdy o pocitani kalorii, zbesileho doplnovani proteinu a nuceni ke kardiu. Zuzky kurz ve me zasadil seminko sebelasky, praveho klice k hubnuti zeny. Ano, mit se rad, delat pro sebe hezke veci, moc si nezakazovat, ale mit ty spravne informace a na zaklade nich skladat jidelnicek a prozit den. Zadne keto a podobne blbosti, ale sila zenske intuice a selskeho rozumu. Tento kurz presahuje hranice pouheho hubnouciho manualu. Zuzko Vas kurz je pro me nadeji, ze na to nejsem sama a muzu byt stastna ve svem tele. Diky diky moc!
Lýdie
Jsem hodně na sladké a díky kurzu jsem se naučila dopřát si sladké a nevyčítat si to a hlavně jak jsem změnila jídelníček, tak už ani nemám tolik chuť. Mám dole už 6 kilo a cítím se skvěle, plná energie a hlavně jsem se o sebe konečně začala starat.
Blanka D., 59 let
Zuzka předává informace ve videích velice srozumitelně a jednoduše a díky úkolům a cvičením v rámci pracovních sešitů jsem si teorii mohla přenést do praxe na sebe. A to je bomba!!! Nebylo to o příkazech, zákazech nebo slepém následování, ale díky interaktivnímu duchu kurzu jsem se naučila pracovat se sebou, naslouchat svému tělu, svým potřebám a pochopila jsem, že pravidelný pohyb a zdravá strava nevedou ke kýženému výsledku, pokud se nebudu cítit v harmonii se sebou. Určitě mi hodně pomohla i uzavřená skupina na facebooku, kde si s ostatními ženami nadále vyměňujeme zkušenosti, sdílíme úspěchy či úskalí. Je fajn na to nebýt sama a vzájemně se inspirovat a podpořit.
Petra K., 42 let

 

3 pilíře

Ženského hubnutí

Protože jsem nejen nutriční poradkyně, ale hlavně psycholožka a terapeutka, tak vím, že jakákoli změna je velmi náročná. A hubnutí samotné je proces plný změn.

A proto je důležité kromě jídelníčku a pohybu také řešit i naší psychiku, motivaci, vztah sama k sobě.

I sebelepší jídelníček a cvičení vám bude totiž ve výsledku k ničemu, když se budete do něčeho nutit, budete ve stresu, vynervovaná, unavená a bez energie. Proto se většině ženám nedaří zhubnout trvale pomocí diet nebo náročného cvičení! Nám to prostě nedělá dobře, když se musíme omezovat, nedejbože hladovět, do toho makat a překonávat se a ještě neustále řešit, jestli jíme správně a co máme vlastně jíst.

Hubnutí se mnou proto není žádná dřina ani další povinnost, ale životní styl a sebepéče, která vám dělá dobře na těle i na duši.

psychika

Naše emoce a myšlení mají obrovskou sílu. Dozvíte se, jak se motivovat a uskutečňovat v životě změny, které vám už zůstanou. Podíváme se i na emoční vztah k jídlu a vašemu tělu, na nejčastější krize a překážky a jak je překonat. 

jídlo

Naučím vás jednoduchý způsob, jak si poskládat jídelníček z normálních surovin a bez počítání kalorií! 

Ukážu vám, jak zdravě mlsat a jak se vyznat ve výživových mýtech, které lidem často zatemňují zdravý rozum.

cvičení

Prozradím vám, jak na efektivní pohyb vhodný na hubnutí, který stačí jen třikrát do týdne. Společně si dokonce i zacvičíme.

Také se se mnou naučíte relaxovat a odpočívat, protože to je pro hubnutí stejně důležité jako pravidelný pohyb. 

12 týdnů 
plné podpory

Každý týden se můžete těšit na nová videa, témata, cvičení, recepty a náměty, které vás provedou krok za krokem za vaším cílem. Podívejte se na mapu kurzu, kudy se spolu vydáme. (kliknutím na obrázek se zvětší)

1. týden začneme tím, že uděláte ve svém životě sama sebe prioritou a začnete se o sebe starat hezky žensky. Prozkoumáme vaši motivaci a váš vztah k hubnutí.

2. týden prozkoumáme váš současný jídelníček a dozvíte se nejčastější chyby při hubnutí, které jako ženy děláme. 

3. týden se spolu podíváme na moji teorii "typologie hubnutí", kde najdete své skryté a emocionální příčiny problémů s jídlem a váhou. 

4. týden probereme jídelníček na hubnutí. Naučím vás jak si ho sama poskládat pomocí mé jednoduché metody "talíř podle živin" a také ode mne dostanete mnou sestavený redukční jídelníček z normálních a běžně dostupných surovin. Jídelníček obsahuje recepty i bez masa, lepku a laktózy.

5. týden bude celý o správném cvičení na hubnutí a také odpočinku. Dokonce si se mnou budete moci i doma zacvičit, připravila jsem pro vás 30 min kardio cvičení a také 15 min posilování celého těla. 

6. týden se podíváme na chutě na sladké a zdravé mlsání, a jako bonus obdržíte moji ekuchařku Fitmlsky, abyste si rovnou něco dobrého upekla. 

7. týden probereme nejčastější krize a překážky a jak se na ně připravit. Naučíte se, jak vědomě hubnutí přerušovat a bez výčitek se umět vrátit zpátky k sobě a tomu co vám dělá dobře. 

8. týden vás naučím mou koučovací metodu "PoKoRePo", s kterou si vše naplánujete tak, aby se vaše změny daly uskutečnit hlavně i v praxi. Také se tento týden podíváme na to, jaký vztah máte ke svému tělu a jak ho uzdravit pomocí jednoduché techniky.

Od 9. týdne budete moci tvořit kurz i se mnou, protože dostanete prostor pro vaše otázky, témata a nejasnosti. 

10. týden si vás zkontroluji, jak vám to vše jde a zase si zapíšete jídelníček, který pak porovnáme s tím původním. 

11. týden otevřeme a uzdravíme velmi citlivé téma "syndrom hodné holky", který je na pozadí mnoha ženských problému a nízkého sebevědomí.

12. týden na vás čeká ještě jedno cvičení na zlepšení vztahu se svým tělem, které považuji za nejdůležitější a proto jsem ho nechala až na závěr. 

Budeme to mít hodně pestré, nabité a někdy i náročné, ale bude to stát za to!

Projdete tak se mnou opravdovou změnou, která vám už zůstane. 

 

A pro psychickou podporu a vzájemnou inspiraci vám bude k dispozici po celou dobu kurzu nepovinná

soukromá facebooková skupina 

Tady se spolu můžeme „potkávat na živo“. Tady se změny opravdu dějí. Tady se můžete potkat s ostatními ženami z kurzu a společně sdílet, motivovat se a podporovat navzájem na cestě k větší spokojenosti, vyrovnanosti, zdraví a krásnější postavě. 

ZDARMA bonusy ke kurzu:

Moje nejprodávanější eKuchařka „Fitmlsky od Zuzky“ - mých 30 nejoblíbenějších dobrot pro zdravé mlsání bez výčitek.

Ebook 10 pravidel hodné holky, protože téma hubnutí je úzce spojené s tím, jestli umíme pečovat i o sebe a nejen o druhé.

Pracovní sešit ke každé lekci na domácí úkoly, zapisování, na zamyšlení a shrnutí hlavních myšlenek z videí. 

Ženské hubnutí tedy obsahuje:

 • 12 týdenních lekcí na různá témata (více než 220 min teorie)
 • speciální jídelníček na hubnutí plný výborných receptů
 • dvě cvičící videa na doma (kardio i posilování s vahou vlastního těla)
 • pracovní interaktivní sešit na domácí úkoly a cvičení
 • ekuchařku Fitmlsky pro zdravé mlsání
 • ebook 10 pravidel hodné holky
 • moji osobní podporu
 • podpůrnou skupinu a onlline poradnu pro vaše otázky

Je kurz pro vás? 

Kurz JE pro vás vhodný pokud:

 • Už tušíte, že to hubnutí nebude jen o tom správném jídle a pohybu, ale i o vás a vaší psychice.
 • Se dlouhodobě trápíte kily navíc a neúspěšnými pokusy o hubnutí pomocí diet.
 • Se chcete naučit normálně najíst, zdravě mlsat, cvičit s mírou, umět o sebe pečovat a ještě u toho hubnout!
 • Se právě teď rozhodujete investovat konečně něco jen do sebe!

Kurz pro vás NENÍ pokud:

 • Nechcete nic „řešit“ do hloubky, chcete jen jídelníček a dietní plán (v tom případě se podívejte >>sem<<)
 • Chcete zhubnout, ale nechcete pro to nic udělat ani změnit. (v tom případě vám držím palce :))
 • Procházíte právě teď nějakou náročnou životní krizí a potřebujete spíše indviduální terapeutickou péči. (>>objednat ke mně se můžete tady<<)
 • Chcete řešit jen jídlo, jeho detailní složení, vážit si každý gram a počítat kilojouly.

Hodnota kurzu

V kurzu se dozvíte všechno, co se svými klientkami procházím během 3 měsíční spolupráce v minimálně 5 osobních konzultacích, které by stály 7.500,- Kč s čekací dobou minimálně 2 měsíce.

Jako bonus navíc dostanete zdarma Redukční FIT Jídelníček v hodnotě 490,- Kč, eKuchařku Fitmlsky od Zuzky za 179,- Kč a eBook 10 pravidel hodné holky za 199,- Kč. 

Tady máte všechno z pohodlí domova, přesto s mojí osobní podporou za méně než čtvrtinu ceny: celková hodnota kurzu je 7.500 Kč + 490 Kč + 179 Kč + 199 Kč = 8.368 Kč. 

Nemusíte ale platit 8.368 Kč. Kurz si můžete pořídit jen za 2.990 Kč!

Proč do kurzu

jít právě teď?

Kdy jindy? :)

Hubnutí a změnu životního stylu často odkládáme na “ideální” dobu, kdy budeme mít více času, energie, času, nebo až přijde nějaká větší “krize” v podobě velké nadváhy a zdravotních potíží. Nečekejte, až se něco změní, ale změňte nejdřív sebe. Neodbývejte se, vaše tělo si zaslouží tu nejlepší péči už teď hned.

Naučíte se jíst normálně a přitom budete hubnout

Hlavní překážkou nefungujících diet je jejich neudržitenost v každodenním životě. Ať už chodíte do práce, do školy nebo jste doma s dětmi či v důchodu, tak se se mnou naučíte poskladát si jídelníček tak, aby vám hlavně chutnal a dal se dlouhodobě dodržovat. Naučíte se i zdravě mlsat, abyste z toho neměla ani výčitky ani kila navíc.

Změníte svůj život k lepšímu

Je vědecky dokázáno, že kvalitní jídlo a pravidelný pohyb a odpočinek přispívají nejen našemu fyzickému zdraví, ale i naší psychické pohodě. Pojďte se mnou krůček po krůčku budovat zdravější návyky ve všech oblastech vašeho života, protože všechno spolu souvisí.

Stanete se sama sobě poradkyní

Po dokončení kurzu budete imunní vůči "zázračným dietám" a hubnoucím nesmyslům dnešní doby. Budu vás totiž podporovat v tom, abyste důvěřovala hlavně sama sobě a svému tělu. Žádný sebechytřejší odborník ani kniha vás nezná tak, jako znáte sama sebe. Nikdo vám nemůže říkat, co máte a nemáte dělat, pokud to není v souladu s vámi.

Nejčastější otázky

 a odpovědi :-)

Nebudu mít hlad a chutě na všechno co mám tak ráda?

Jestli mě jen trochu znáte, tak víte, že jsem odpůrcem diet a že je pro mě důležité, abyste se při hubnutí hlavně cítila psychicky dobře, nebyla ve stresu a hlavně neměla hlad, jen tak to bude vše fungovat dlouhodobě. Můj přístup je k velkým změnám malými krůčky a začít vždy tam, kde to jde. Proto se nebojte, hlad mít rozhodně nebudete a mlsat budete moci také, jen se naučíte jak.

Seženu v normálním obchodě jídla z jídelníčku a receptů?

Žádné fanatické dodržování zásad zdravé výživy, ani žádné výživové doplňky vás se mnou rozhodně nečekají. Jídelníček, který dostanete jsem sestavila z normálně dostupných surovin, abyste se mohla najíst nejen vy, ale i celá rodina. I během hubnutí můžete jíst normální jídla, jen si spolu ukážeme jak vypadají vhodné kombinace a porce. 

Co když to všechno nebudu časově stíhat?

Tento kurz je speciálně určený ženám, které nemají čas trávit hodiny v posilovně, dlouhými procházkami po obchodech nebo každodenním komplikovaným vařením. Vycházím z reality a ne z teorie! Jednoduchá jídla, běžné potraviny, cvičení které se dá stihnout i při práci nebo péči o domácnost. A hlavně všechno budeme probírat postupně, týden po týdnu a přístup k video lekcím máte již napořád.

V čem se liší tento online kurz hubnutí od ostatních?

Tento kurz je zaměřený především prakticky, podpůrně a psychologicky. Jsme totiž už přehlcené všemi různými teoretickými informacemi o jídle a výživě a já vás spíše budu podporovat v tom, abyste se nebála používat více svůj zdravý rozum a své tělo jako přední poradce a odborníky. Po celou dobu trvání jsem navíc s vámi naživo ve skupině.

Bude to fungovat, i když za mnou nebudete docházet osobně do ordinace?

Vím, že online kurzy nenahradí osobní setkání tváří v tvář, ale tento kurz jsem se snažila udělat co nejvíce "živý" právě díky uzavřené soukromé skupině, kde pro vás budu v reálném čase a budete tak pod odborným "dohledem" po celou dobu trvání kurzu. A také věřím, že i někdo ocení, že nikam nemusí chodit a vše se naučí z pohodlí domova.

Nemám facebook, můžu se i tak do kurzu přihlásit?

I bez facebookového účtu se můžete do kurzu přihlásit, přístup k jednotlivým lekcím a všem produktům z kurzu dostanete ode mě na váš email. Bez facebooku jen nebudete mít možnost vstoupit do uzavřené podpůrné skupiny, kde se můžete potkat v reálném čase se mnou a s ostatními ženami z kurzu. Pokud o interakci se mnou nebo s druhými budete stát, doporučuji si facebookový účet založit jen po dobu trvání kurzu, pak si ho zase můžete smazat. Můžete se přihlásit na facebook i pod pseudonymem a nemusíte ani udávat své skutečné jméno, pokud chcete zůstat anonymní, ale přesto budete stát o kontakt s druhými.

Chcete se ještě na něco zeptat? Tudy prosím!