fbpx

Hubněte z pohodlí domova

Chcete shodit pár nebo více kilo, ale normálně se u toho najíst a ještě si zamlsat bez výčitek?

Nechcete pořád dokola řešit co máte jíst, jaká je ta správná porce a jestli je to správně nakombinované?

Už Vás nebaví bludný kruh diet a jojo efektů?

Mlsáte, když jste ve stresu a unavená a už nevíte, co byste vyzkoušela, abyste se sama sobě konečně líbila?

Teoreticky máte hubnutí zmáklé, ale v praxi se Vám to stále nedaří? 

Pokud odpovídáte ano, tak jste tady správně!

Mám pro Vás řešení.

žádné diety na zkoušku, cvičení, na které stejně nemáte energii ani čas a jen Vám působí stres to všechno zvládnout s prací, rodinou a sama sebou. Po 10ti letech pomáhání klientkám k postavě jejich snů jsem vytvořila online program, ve kterém najdete všechno, co potřebujete.

 • Obdržíte jídelníček speciálně sestavený na hubnutí
  Snídaně, obědy, večeře, svačiny z běžných a dostupných surovin. Celkem 35 jídel a receptů a ke všemu i bezlepkové a bezlaktózové alternativy. Díky jídelníčku nejen shodíte nadbytečná kila, ale také se naučíte, jak správně vyvážený jídelníček vypadá, co všechno má obsahovat a kolik čeho máte jíst. A hlavně nemusíte počítat žádné kalorie ani živiny, všechno jsem už spočítala za Vás.
 • Zjistíte, jaký jste typ ženy
  A proč se Vám doposud nepodařilo mít nejen postavu dle vašich představ, ale také zdraví a vnitřní spokojenost. Díky tomu, že budete vědět jaký jste typ, budete vědět co Vám pomáhá, jak si hubnutí a životní styl nastavit a čemu se vyvarovat.
 • Dostanete ekuchařku Čokomlsky od Zuzky pro zdravé mlsání bez výčitek
  V kuchařce najdete mé nejoblíbenější čoko recepty, které jsou bez přidaného cukru a většina z nich je i bez lepku a bez laktózy. Všechny recepty jsou nízkotučné, takže můžete mlsat bez výčitek a obav o svou postavu.
 • Zjistíte co konkrétně a prakticky dělat z hlediska výživy, pohybu i psychiky
  Nastavíme si nejen správný jídelníček a motivaci k pravidelnému pohybu, ale podíváme se i na oblast psychiky. Ta je totiž stěžejní pro úspěšné hubnutí. I sebelepší jídelníček a cvičení nebude fungovat, když neumíme říkat NE, nemáme na sebe čas, když jsme ve stresu, naštvané či nespokojené a když se ke svému tělu nechováme s láskou a úctou. Tohle všechno si v kurzu probereme!
 • Interaktivní video lekce a pracovní sešit
  V kurzu na vás čekají videa se mnou a také pracovní sešit, který vám pomůže v celém procesu. Dostaneme ode mě úkoly, cvičení, tipy a konkrétní doporučení. Vše na základě mé vlastní zkušenosti sama se sebou i mými klientkami.
 • Cvičení na doma pro začátečníky i pokročilé
  30 minutové kardio cvičení, které si se mnou zacvičíte z pohodlí domova. Ukážu Vám mé oblíbené cviky na hubnutí a posilování celého těla a jak se dá pravidelně cvičit, když nemáte čas na hodiny cvičení v posilovně nebo venku je ošklivo a nikam se Vám nechce.
 • Ebook 10 největších mýtů o hubnutí v ceně 199,-
  V Ebooku se dozvíte například proč nemáme mít při hubnutí hlad, proč nefungují diety, které nám doporučují nejíst po páté večer, nutit se do cvičení, nejíst pečivo a přílohy a další “zaručené” rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje. Ebook vám ukáže, proč je nejlepší věřit sama sobě.

Podívejte se na krátké video, kde představuji základní teorii kurzu - Typologii hubnutí

Kolik kurz stojí a proč si ho mám koupit?

Celý kurz si můžete nyní koupit za akční cenu 990 Kč namísto běžných 1990 Kč. Velkou výhodou tohoto programu je to, že nikam nemusíte chodit a vše se dozvíte z pohodlí domova. Je to také o dost levnější než osobní konzultace nebo sestavení jídelníčku. Už také nemusíte hledat a zkoušet "zaručené" diety, recepty, cvičení, máte ode mě všechno vyzkoušené na vlastní kůži mou i mých klientek. Také se k jídelníčku, videím a cvičení můžete kdykoli vrátit, přístup do programu máte už napořád. 

Co o kurzu napsaly mé úspěšné účastnice:

Jsem jasná Stresařka. Když jsem o ní slyšela v kurzu vyprávět, bylo to, jakoby Zuzka seděla v mojí hlavě a v přímém přenosu komentovala, co si myslím a jak se cítím. Už tohle pro mě bylo velkou úlevou. Cítila jsem, že jsem našla někoho, kdo mi opravdu rozumí a pomůže. A už jsem zhubla 7 kg!
Petra N., 43 let
Taková úleva! Já nic nemusím! Konečně nic nemusím! Nemusím nic počítat, řešit, vážit, přemýšlet co je ještě OK a co není. Díky Zuzko! Cítím se tak uvolněně a v klidu, jak už dlouho ne.
Jana B., 29 let
Po dětech se mi nedařilo zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se tím trápila. Občas jsem zkusila nějakou dietu, ale zhubla jsem maximálně 3 kila a nic víc. Vyčítala jsem si to, že jsem slaboch a že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno došlo a začala jsem opravdu hubnout podle sebe a už mám dole 10 kg a jsem nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu. Díky Zuzko!!!
Martina H., 38 let
Tak tenhle kurz můžu jen doporučit všem ženám, co se už dlouho trápí s váhou, s tím, co jíst, jak cvičit a hlavně jako já neustálýma pokusama o nějakou dietu. poznala jsem se totálně ve stresařce a perfekcionistce, takže mám fakt skvělou kombinaci. ale Zuzka mi to všechno vysvětlila, první týden jsem poctivě dělala všechna cvičení a nestačila se divit, co všechno dělám špatně. naštěstí mi po týdnu dorazil ten jídelníček, podle kterého ted jím už druhý měsíc a světe div se, zhubla jsem už 8 kilo! nějak to jde samo dolů a jsem nadšená. hlavně jsem se zamyslela i nad tím, proč se tak stresuju a víc odpočívám. přítel je také nadšený, už nejsem tak podrážděná a furt unavená. díky moc Zuzko!
Maruška, 39 let
Zuzko děkuji Vám, za to že jste mi oporou i za skvělé cvičení, zasílání článků, receptů… Poslechla jsem si všechna Vaše videa a dozvěděla jsem se, že patřím do kombinace všech tří typů, stáhla jsem si tedy pracovní sešity ke všem třem typům, zapisovala si týden jídelníček… a těšila se na ten Váš :-). Děkuji Vám za velice přehledně sestavený program i za zaslání jídelníčku. ráda si ve videjku s Vámi zacvičím :-), videjko se mi líbí, krásně se při něm dá procvičit celé tělo, bohužel mohu zatím cvičit jen některé cviky. Vaše cvičení mi skutečně pomáhá, ale předevšíim celý Váš program, líbí se mi, jak je komplexní, proto jsem si vybrala ten Váš. Děkuji Vám i za zajímavé články, které mi posíláte. Přeji Vám, ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji za Vaši důvěru a podporu.
Hanka

Ale možná si teď říkáte:

-> Zase nějaká další dieta, při které budu mít hlad a chutě na všechno co normálně tak ráda jím. 

Jestli mě jen trochu znáte, tak víte, že jsem odpůrcem diet a že je pro mě důležité, abyste se při hubnutí hlavně cítila psychicky dobře a nebyla ve stresu, jen tak to bude vše fungovat dlouhodobě. Můj přístup je k velkým změnám malými krůčky a začít vždy tam, kde to jde. Proto se nebojte, hlad mít rozhodně nebudete a mlsat budete moci také, jen se naučíte jak.

-> Určitě tam budou jen samé dietní a drahé potraviny, které v normálním obchodě neseženu.

Žádné fanatické dodržování zásad zdravé výživy, ani žádné výživové doplňky Vás se mnou rozhodně nečekají. Jídelníček, který jsem pro Vás sestavila je z normálně dostupných surovin, abyste se mohla najíst nejen Vy, ale i celá rodina. I během hubnutí můžete jíst normální jídla, jen si spolu ukážeme jak vypadají vhodné kombinace a porce. 

-> Bojím se, že se zase pro něco nadchnu a pak to nebudu stíhat a vykašlu se na to. 

Tento online program je speciálně určený ženám, co nemají čas trávit hodiny v posilovně či procházkami po obchodech. Probereme si i to, jak si na sebe udělat čas a jak vydržet, když přijdou krize. A hlavně můžete se do programu kdykoli vrátit a začít znovu. Krize jsou totiž přirozenou součástí jakékoli změny. A my se spolu na všechno dopředu připravíme, abyste věděla, co dělat, když krize přijde. 

Krátká rekapitulace na závěr

Nikam nemusíte chodit a z pohodlí domova se dozvíte všechno, co učím své klientky během několika sezení.

V rámci programu dostanete:

 • Jídelníček na hubnutí z běžně dostupných surovin
 • Recepty na snídaně, obědy, večeře a svačiny i v bezlepkové a bezlaktózové verzi
 • Praktická videa, jak na hubnutí na základě mé 10ti leté zkušenosti nutriční poradkyně a psycholožky
 • eKuchařku Čokomlsky pro zdravé mlsání
 • Cvičební video na doma pro začátečníky i pokročilé
 • eBook 10 největších mýtů o hubnutí zdarma
 • A mnoho dalšího :-)

Těším se na Vás!

Zuzka

Mgr. Zuzana Douchová

psycholožka a nutriční poradkyně, autorka online programu