FIT JÍDELNÍČEK

UDRŽOVACÍ

Fit jídelníček mi hodně vyhovuje, protože si můžu měnit jídla podle chuti jen dodržuji ty správné kombinace. Překvapilo mě kolik toho můžu sníst a trochu jsem i dokonce zhubla.
K.B., 33 let
Díky jídelníčku od Zuzky jsem se naučila jak si poskládat jídelníček, aby mi vyhovoval a chutnal. Uklidnila jsem se, že nemusím vše neustále řešit a počítat, mám jistotu, že jím dostatečně a všechno tak jak mám.
Jaroslava, 45 let
Zuzka mi ukázala, jak jednoduše se dá zdravě jíst a že k tomu nepotřebuju super zdravé potraviny, které u nás v obchodě ani nemají. A navíc mi i zmizel exzém a potíže s pletí. Moc děkuju Zuzko za skvělé recepty a návod jak jíst.
Hedvika, 24 let
Jídla jsou super!!! Moderní svěží lehká, od té doby co jím podle Zuzky mám výrazně víc energie a zmizely neustále chutě na sladkosti, které jsem dřív jedla hodně. Mám pocit že se mi i vyčistila dost pleť, takže za mě určitě super! Dala jsem jídelníček i mamce, aby podle toho jedla a vaříme si ted spolu jídla.
Dana 23 let
Říkala jsem si že to zkusím, bála jsem se velkých změn, ale naštěstí jsou v jídelníčku normální jídla, jen ted jím víc zeleniny a také větší porce masa a šunky, což mě jako masožravce hodně potěšilo.
Bedřiška 73 let
Už jsem nevěděla co doma vařit a narazila jsem na Zuzky jídelníčky, líbí se mi její recepty, jsou fakt výborné a jednoduché na přípravu. A můžu je vařit i dceři, která si je také oblíbila.
Zuzana, 38 let
Jsem vegetarián a nemůžu lepek a konečně nějaká kuchařka co má obojí. Mám tak jistotu že mám všeho dostatek a pochopila jsem co a jak jíst. Líbí se mi i styl paní Douchové, jakým recepty prezentuje a že jsou takové domácí. Manžel co rád maso si dokonce oblíbil některé recepty s tofu a luštěninové pomazánky. Takže super, těším se na další recepty.
Iva, 42 let
Milá Zuzko, jídelníček je báječný, chutná mi snad úplně všechno a líbí se mi že tam jsou i bezmase varianty, když nemám chut na maso. Hodně jsem se uklidnila, že můžu pečivo a naučila jsem se jíst ty raw tyčinky které chutnají i mým klukům, tak máme nové svačiny. A z čeho mám nejvíc radost je že se mi zlepšilo trávení a zmizelo pálení žáhy. Nečekala jsem to ale fakt to funguje.
Markéta 34 let

Mgr. Zuzana Douchová

nutriční poradkyně, psycholožka, autorka fit jídelníčků