FIT JÍDELNÍČEK

PŘIBÍRACÍ

Tak teprve ted jsem pochopila co znamená přibírací jídelníček. Jedla jsem tak třetinu toho co ted a už se nedivím proč jsem měla tak dlouho podváhu. Zhubla jsem hodně po rozchodu s přítelem a rozjela si mi i pořádná deprese. Teď už mám 8 kilo nahoře, vypadám zase jako člověk a cítím se mnohem lépe. Zlepšila se mi i psychika a potíže s trávením. Děkuju!
Katka, 21 let
Měla jsem velkou motivaci přibrat, protože mi nešlo otěhotnět a až díky tomuhle jídelníčku od Zuzky na přibírání jsem pochopila, kde jsem celou dobu dělala chyby a konečně jsem přibrala na svou zdravou váhu a už jsem v 6.měsíci!
Bára, 35 let
Díky Zuzko za skvělý jídelníček. Koupila jsem ho pro dceru 16 let co měla anorexii, dlouho se jí nedařilo přibrat a mě se jí nedařilo přimět k tomu, aby jedla víc. Má totiž úplně jiné chutě než mám já a nikdy by mě nenapadly kombinace jako jsou v jídelníčku, které naštěstí dceři vyhovují a už přibrala 5 kilo.
Monika
Díky jídelníčku od Zuzky jsem se naučila jak si poskládat jídelníček, aby mi vyhovoval a chutnal. Uklidnila jsem se, že nemusím vše neustále řešit a počítat, mám jistotu, že jím dostatečně a všechno tak jak mám.
Jaroslava, 45 let
Léčila jsem se několik let s anorexií a pořád se mi nedařilo jíst tak abych přibírala. Měla jsem hrozný strach, že přiberu moc. Zkusila jsem jídelníček od Zuzky a ulevilo se mi, že toho opravdu jím moc málo a začala jsem jíst některá jídla z jídelníčku a pomalu přibírám. Je to dřina, ale jsem za to ráda.
Zuzana, 28 let
Hodně jsem zhubnul kvůli stresu v práci. Jsem normálně hubený ale tohle už bylo moc. Navíc se mi rozjeli žaludeční potíže a už jsem se pak bál normálně jíst. Zuzka mi ukázala, že musím postupně a zařazovat i tekutou stravu když mám stres a kila jdou pomalu ale jistě nahoru. těším se až budu mít více energii že začnu zase cvičit.
Milan 29 let

Mgr. Zuzana Douchová

nutriční poradkyně, psycholožka, autorka fit jídelníčků