VÝŽIVOVÝ PLÁN

JÍTE A HUBNETE

Výživový plán Vám nabízí konkrétní řešení! Dozvíte se kolik přesně čeho jíst (velikost Vaší porce), co jíst (konkrétní potraviny, značky potravin), jak jídlo upravit (recepty) a kdy jíst a cvičit (výživový a cvičební plán). Dále se dozvíte, co jste doposud dělali nevhodně (analýza Vašeho současného jídelníčku) a proč se Vám nepodařilo zatím to, co jste chtěli. Také se dozvíte, jak Vaše tělo funguje při nadbytku či nedostatku konkrétních živin a energie a jak by měl vypadat Váš optimální příjem.

Každý člověk má jiné chutě, jiné vlastnosti a konstituci, jiný životní režim, proto každý potřebuje svůj konkrétní návod na stravování. Váš výživový plán bude vycházet pouze z Vašich přání, chutí a nastavení. Výživový plán nedává obecná doporučení – to, co vyhovuje jednomu, může druhému škodit. Proto Vám sestavím plán na míru s cílem, který si spolu určíme. Zhubnout či přibrat, zlepšit zdravotní stav, léčit chronické nemoci, budovat svalovou hmotu, posílit imunitu, detoxikovat organismus, apod. Vše je konkrétní, individuálně řešené pouze pro vás a nelze aplikovat na jiné osoby.

Už nemusíte počítat kalorie ani tuky, vše spočítám za Vás (Váš optimální příjem energie a živin) a Vy jen budete dodržovat předepsané množství a vybírat z jídel, které jsou v plánu již zkombinované tak, aby splňovaly veškeré optimální hodnoty.

Nejedná se o dietu ani žádná jiná omezení, výživový plán je návodem, jak se stravovat trvale a můžete se kdykoli k němu vrátit a začít znovu!

Na vstupní konzultaci důkladně probereme Váš současný stav, návyky a dosavadní jídelníček a Vaše přání a cíle. Dále si Vás zvážím na speciálním bioimpedančním přístroji Tanita, který zjistí Vaše složení těla (tělesný tuk, svaly, voda, kostní hmota, bazální metabolismus, apod). Na Vaše přání můžeme udělat i test kyselosti organismu. Veškeré tyto analýzy Vám budou podrobně vysvětleny následně ve výživovém plánu.

Výživový plán obsahuje:

vstupní konzultaci

analýzu tělesného složení a zdravotního stavu (aktuální stav, genetické predispozice, možná zdravotní rizika)

podrobnou analýzu současného jídelníčku (zjištění příčin potíží, současný příjem energie, tekutin a živin – bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina a dle potřeby vitamíny a minerály)

vytvoření komplexního individuálního plánu (výživa a pohyb)

podrobný jídelníček s konkrétními porcemi a optimálním příjmem energie a živin

recepty, návody na nakupování potravin a praktické rady k zavedení změn

doporučení konkrétní pohybové aktivity a vhodné tepové frekvence

poradenský servis po dobu 3 měsíců (email, telefon)

MAPA

KONTAKT

Mgr. Zuzana Douchová

zuzana.douchova@gmail.com

+420 606 961 803

Terapeutické centrum My Life Studio

Pelléova 7

Praha 6

www.mylifestudio.cz

Facebook

Rolovat nahoru