fbpx

VÝŽIVOVÝ PLÁN

JÍTE A HUBNETE

Výživový plán Vám nabízí konkrétní řešení! Sestavím Vám individuální jídelníček, kde se dozvíte, kolik přesně čeho jíst (velikost Vaší porce), co jíst (konkrétní potraviny, značky potravin), jak jídlo upravit (recepty) a kdy jíst a cvičit (nutriční a cvičební plán). Dále se dozvíte, co jste doposud dělali nevhodně (analýza Vašeho současného jídelníčku) a proč se Vám nepodařilo zatím to, co jste chtěli. Také se dozvíte, jak Vaše tělo funguje při nadbytku či nedostatku konkrétních živin a energie a jak by měl vypadat Váš optimální příjem.

Každý člověk má jiné chutě, jiné vlastnosti a konstituci, jiný životní režim, proto každý potřebuje svůj konkrétní návod na stravování. Váš výživový plán bude vycházet pouze z Vašich přání, chutí a nastavení. Nerada dávám obecná doporučení, protože to, co vyhovuje jednomu, může druhému škodit. Proto Vám sestavím plán na míru s cílem, který si spolu určíme. Zhubnout či přibrat, zlepšit zdravotní stav, léčit chronické nemoci, budovat svalovou hmotu, posílit imunitu, apod. Vše je konkrétní, individuálně řešené pouze pro vás a nelze aplikovat na jiné osoby.

Už také nemusíte počítat žádné kalorie ani živiny, vše spočítám za Vás (Váš optimální příjem energie a živin) a Vy jen budete dodržovat předepsané množství a vybírat z jídel, které jsou v plánu již zkombinované tak, aby splňovaly veškeré optimální hodnoty. Nejedná se o dietu ani žádná jiná omezení, výživový plán je návodem, jak se stravovat trvale a můžete se k němu vrátit kdykoli a začít znovu!

Na vstupní konzultaci, která je v ceně výživového plánu, důkladně probereme Váš současný stav, návyky a dosavadní jídelníček (vyplníte mi předem) a Vaše přání a cíle. Také si Vás zvážím na speciálním bioimpedančním přístroji Tanita, který zjistí Vaše složení těla (tělesný tuk, svaly, voda, kostní hmota, bazální metabolismus, apod) a pak můžeme na kontrolních konzultacích porovnávat, jak se naměřené údaje mění k lepšímu 🙂

Výživový plán obsahuje:

vstupní konzultaci

analýzu tělesného složení a zdravotního stavu (aktuální stav, genetické predispozice, možná zdravotní rizika)

analýzu současného jídelníčku (zjištění příčin potíží, současný příjem energie, tekutin a živin – bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina a dle potřeby vitamíny a minerály)

vytvoření komplexního individuálního plánu (výživa a pohyb)

podrobný jídelníček s konkrétními porcemi a optimálním příjmem energie a živin

recepty, návody na nakupování potravin a praktické rady k zavedení změn

doporučení vhodné pohybové aktivity

poradenský servis po dobu 3 měsíců (email, telefon)

MAPA

KONTAKT

Mgr. Zuzana Douchová

zuzana.douchova@gmail.com

+420 606 961 803

Terapeutické centrum My Life Studio

Pelléova 7

Praha 6

www.mylifestudio.cz

Facebook

Rolovat nahoru