Chcete mít hezkou postavu, cítit se skvěle
a normálně se najíst?

Odhalte se mnou tajemství krásné ženské postavy bez úmorných (a nefunkčních) diet a výživových doplňků! Přidejte se k tisícům žen, které to se mnou už dokázaly. 

Nyní se můžete dozvědět a vyzkoušet všechno, co ve své 10ti leté praxi úspěšně používám v oblasti výživy a psychologie. Neříkám jen teorie co dělat, ale hlavně jakproč to udělat, aby to fungovalo v praxi. 

Kde jste mě mohli vidět?

Se ženami pracuji přes 10 let:

Mgr. Zuzana Douchová

Jsem nutriční poradkyně a psycholožka s více než 10ti letou praxí. Pracuji se ženami různého věku, postavy, povolání a životních příběhů na jednom stejném přání - cítit se ve svém těle hezky žensky a zdravě. A protože jsem také žena, co ráda jí a chce být zároveň zdravá a fit, tak všechno, co vám doporučuji a říkám, sama dělám. Recepty, které ode mne dostanete, sama jím a vařím, cvičení, které vám doporučuji, si v kurzu můžete zacvičit také se mnou. Všechny praktické a psychologické tipy tak vychází nejen z mé praxe s klienty, ale i z mé osobní.

Přístup, který funguje

Můj přístup k hubnutí a zdravému životnímu stylu je komplexní a zahrnuje jak práci s výživou a pohybem, tak i psychikou - a hlavně opravdu funguje. Proto jsem se rozhodla poskytovat své služby a podporu i pomocí tohoto kurzu, který je dostupný všem, jak časově tak finančně. 

Po dětech se mi nedařilo zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se trápila, že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno došlo a už mám dole 10 kg a jsem nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu.
Martina H., 38 let
Tak tenhle kurz můžu jen doporučit všem ženám, co se už dlouho trápí s váhou a jako já neustálými pokusy o nějakou dietu. Ted jde váha dolů a jsem nadšená. hlavně jsem se zamyslela i nad tím, proč se tak stresuju a víc odpočívám. díky moc Zuzko!
Maruška, 39 let
Zuzko děkuji Vám za velice přehledně sestavený program i za zaslání jídelníčku a cvičení. ráda si ve videjku s Vámi zacvičím :-) Celý Váš program se mi líbí, jak je komplexní, proto jsem si vybrala ten Váš. Děkuji Vám i za zajímavé články, které mi posíláte. Přeji Vám, ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji za Vaši důvěru a podporu.
Hanka B.
Nutriční poradenství, které je založeno na správném přístupu k výživě a sobě samým, nikoliv na nesmyslných dietách. Hubla jsem se Zuzkou na svatbu a vdávala jsem se jak lusk:) Mohu jen doporučit.
Veronika K, 34 let
Jsem hodně na sladké a díky kurzu jsem se naučila dopřát si sladké a nevyčítat si to a hlavně jak jsem změnila jídelníček, tak už ani nemám tolik chuť. Mám dole už 6 kilo a cítím se skvěle, plná energie a hlavně jsem se o sebe konečně začala starat.
Blanka D., 59 let

3 pilíře Ženského hubnutí

Protože jsem nejen nutriční poradkyně, ale hlavně psycholožka, tak vím, že jakákoli změna je velmi náročná. Hubnutí totiž vůbec není jen o jídle a cvičení, ale hlavně o naší psychice, sebevědomí, motivaci a celkovém přístupu k sobě. I sebelepší jídelníček a cvičení vám bude totiž ve výsledku k ničemu, když budete ve stresu, vynervovaná, unavená a bez energie. Většina žen navíc hubne úplně jinak než muži a proto je důležité umět hubnout žensky! Nám totiž nedělá dobře, když se omezujeme, hladovíme, když máme neustále řešit, jestli jíme správně, když se snažíme něco vydržet nebo překonat. Hubnutí se mnou proto není dřina, ale životní styl a péče o sebe. 

jídlo

Naučím vás jednoduchý způsob, jak si poskládat jídelníček z normálních surovin bez počítání kalorií! Ukážu vám, jak zdravě mlsat a jak se vyznat ve výživových mýtech, které lidem často zatemňují rozum.

psychika

Naše emoce a myšlení mají obrovskou sílu - využívejte ji ve svůj prospěch. Dozvíte se, jak se motivovat a uskutečňovat v životě změny, které vám už zůstanou. Podíváme se i na emoční vztah k jídlu, jak ho zvládnout a s ním i další krize a překážky. 

cvičení

Prozradím vám, jak na efektivní pohyb vhodný na hubnutí, který stačí jen třikrát do týdne. Také se se mnou naučíte relaxovat a odpočívat, protože to je pro hubnutí stejně důležité jako pravidelný pohyb. 

11 video lekcí

Každý týden se spolu uvidíme v různě tématicky zaměřených video lekcích, ve kterých probereme všechno od motivace, výživy, cvičení až po psychologii hubnutí. Každý týden budete postupně budovat nové návyky a krok za krokem dělat změny ve svém životě. 

cvičení na doma

Nezůstaneme jen u teorie a půjdeme spolu rovnou do akce! Ukážu vám půlhodinové kardio cvičení a posilování v jednom na doma, které zvládne i začátečník. Nepotřebujete nic, než trochu času, místa, vodu na osvěžení a odhodlání. 

speciální jídelníček

Detailní jídelníček s konkrétnámi porcemi na každý den z normálních surovin včetně receptů bez masa, lepku a laktózy. Nákupní seznam a praktické tipy na vaření. 

Každý týden se spolu uvidíme v různě tématicky zaměřených video lekcích, ve kterých probereme všechno od motivace, výživy, cvičení až po psychologii hubnutí. Každý týden budete postupně budovat nové návyky a krok za krokem dělat změny ve svém životě. 

Nezůstaneme jen u teorie a půjdeme spolu rovnou do akce! Ukážu vám půlhodinové kardio cvičení a posilování v jednom na doma, které zvládne i začátečník. Nepotřebujete nic, než trochu času, místa, vodu na osvěžení a odhodlání. 

Detailní jídelníček s konkrétnámi porcemi na každý den z normálních surovin včetně receptů bez masa, lepku a laktózy. Nákupní seznam a praktické tipy na vaření. 

ekuchařka
na mlsání

Moje nejprodávanější ekuchařka s 35 recepty na zdravé a chutné sladké dobroty, moučníky, koláče a dezerty. Se mnou můžete mlsat, i když hubnete!

eBook 
Hodná holka

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví? Kdy si jen užíváme života? 

pracovní sešit

Pracovní interaktivní sešit ke každé video lekci na domácí úkoly, zapisování, cvičení na zamyšlení a shrnutí hlavních myšlenek z video lekcí. 

Co všechno kurz obsahuje?

Celý kurz je interaktivní, je na 3 měsíce a tvoří ho video přednášky, cvičení, úkoly, podpůrné materiály a online uzavřená skupina. Nikam nemusíte za mnou chodit, přesto zůstaneme po celou dobu na živo ve spojení. Budete týden po týdnu budovat nové návyky, dozvíte se ledacos nejen o jídle a cvičení, ale i o sobě, svých skrytých příčinách nehubnutí a postojích, které vám pomohou uspět.  

 • 11 video lekcí nabitých praktickými informacemi (více než 220 min)
 • každý týden nová témata, domácí úkoly a cvičení
 • speciální jídelníček na hubnutí
 • pracovní interaktivní sešit na cvičení
 • ekuchařka Fitmlsky pro zdravé mlsání
 • ebook 10 pravidel hodné holky
 • moje osobní podpora
 • podpůrná skupina a online poradna pro vaše otázky

Je kurz pro vás? 

Kurz JE pro vás vhodný pokud:

 • Už tušíte, že to hubnutí nebude jen o tom správném jídle a pohybu, ale i o vás!
 • Se dlouhodobě trápíte kily navíc a neúspěšnými pokusy o hubnutí pomocí diet.
 • Se chcete naučit normálně najíst, zdravě mlsat, cvičit s mírou, umět o sebe pečovat a ještě u toho hubnout!
 • Se právě teď rozhodujete investovat konečně něco jen do sebe!

Kurz pro vás NENÍ pokud:

 • Nechcete nic „řešit“ do hloubky, chcete jen jídelníček a dietní plán (v tom případě se podívejte >>sem<<)
 • Chcete zhubnout, ale nechcete pro to nic udělat ani změnit. (v tom případě vám držím palce :))
 • Procházíte právě teď nějakou náročnou životní krizí a potřebujete spíše indviduální terapeutickou péči. (>>objednat ke mně se můžete tady<<)
 • Chcete řešit jen jídlo, jeho detailní složení, vážit si každý gram a počítat kilojouly.

Hodnota kurzu

V kurzu se dozvíte všechno, co se svými klientkami procházím v minimálně 5 osobních konzultacích, které by stály 7.500,- Kč s čekací dobou minimálně 2 měsíce. Jako bonus navíc dostanete zdarma Redukční FIT Jídelníček v ceně 490,- Kč, eKuchařku Fitmlsky od Zuzky za 179,- Kč a eBook 10 pravidel hodné holky za 199,- Kč.  Tady máte všechno z pohodlí domova, přesto s mojí osobní podporou za méně než čtvrtinu ceny: celková hodnota kurzu je 7.500 Kč + 490 Kč + 179 Kč + 199 Kč = 8.368 Kč.  Obyčejně kurz prodávám za 2.990,- Kč. Do dnešní půlnoci to vše můžete získat navíc se slevou 1000 Kč, tedy jen za 1.990,- Kč.

Proč do kurzu

jít právě teď?

Kdy jindy? :)

Hubnutí a změnu životního stylu často odkládáme na “ideální” dobu, kdy budeme mít více času, energie, času, nebo až přijde nějaká větší “krize” v podobě velké nadváhy a zdravotních potíží. Nečekejte, až se něco změní, ale změňte nejdřív sebe. Neodbývejte se, vaše tělo si zaslouží tu nejlepší péči už teď hned.

Naučíte se jíst normálně a přitom budete hubnout

Hlavní překážkou nefungujících diet je jejich neudržitenost v každodenním životě. Ať už chodíte do práce, do školy nebo jste doma s dětmi či v důchodu, tak se se mnou naučíte poskladát si jídelníček tak, aby vám hlavně chutnal a dal se dlouhodobě dodržovat. Naučíte se i zdravě mlsat, abyste z toho neměla ani výčitky ani kila navíc.

Změníte svůj život k lepšímu

Je vědecky dokázáno, že kvalitní jídlo a pravidelný pohyb a odpočinek přispívají nejen našemu fyzickému zdraví, ale i naší psychické pohodě. Pojďte se mnou krůček po krůčku budovat zdravější návyky ve všech oblastech vašeho života, protože všechno spolu souvisí.

Protože vy sama nejlépe víte co máte dělat

Po dokončení kurzu budete imunní vůči "zázračným dietám" a hubnoucím nesmyslům dnešní doby. Budu vás totiž podporovat v tom, abyste důvěřovala hlavně sama sobě a svému tělu. Žádný sebechytřejší odborník ani kniha vás nezná tak, jako znáte sama sebe. Nikdo vám nemůže říkat, co máte a nemáte dělat, pokud to není v souladu s vámi.

Hubnutí v karanténě

Pokud jste v současné krizové situaci více teď doma ať už sama nebo s dětmi, tak je ideální doba na budování zdravých návyků, které povedou nejen k zdravější postavě, ale i silnější imunitě a psychické pohodě.

Nejčastější otázky

 a odpovědi :-)

Nebudu mít hlad a chutě na všechno co mám tak ráda?

Jestli mě jen trochu znáte, tak víte, že jsem odpůrcem diet a že je pro mě důležité, abyste se při hubnutí hlavně cítila psychicky dobře, nebyla ve stresu a hlavně neměla hlad, jen tak to bude vše fungovat dlouhodobě. Můj přístup je k velkým změnám malými krůčky a začít vždy tam, kde to jde. Proto se nebojte, hlad mít rozhodně nebudete a mlsat budete moci také, jen se naučíte jak.

Seženu v normálním obchodě jídla z jídelníčku a receptů?

Žádné fanatické dodržování zásad zdravé výživy, ani žádné výživové doplňky vás se mnou rozhodně nečekají. Jídelníček, který dostanete jsem sestavila z normálně dostupných surovin, abyste se mohla najíst nejen vy, ale i celá rodina. I během hubnutí můžete jíst normální jídla, jen si spolu ukážeme jak vypadají vhodné kombinace a porce. 

Co když to všechno nebudu časově stíhat?

Tento kurz je speciálně určený ženám, které nemají čas trávit hodiny v posilovně, dlouhými procházkami po obchodech nebo každodenním komplikovaným vařením. Vycházím z reality a ne z teorie! Jednoduchá jídla, běžné potraviny, cvičení které se dá stihnout i při práci nebo péči o domácnost. A hlavně všechno budeme probírat postupně, týden po týdnu a přístup k video lekcím máte již napořád.

V čem se liší tento online kurz hubnutí od ostatních?

Tento kurz je zaměřený především prakticky, podpůrně a psychologicky. Jsme totiž už přehlcené všemi různými teoretickými informacemi o jídle a výživě a já vás spíše budu podporovat v tom, abyste začala používat zase svůj zdravý rozum a své tělo jako přední poradce a odborníky. V kurzu se tak dozvíte jak to všechno uvést do každodenního života a hlavně tento kurz se liší od ostatních online kurzů, že po celou dobu trvání jsem tam s vámi na živo ve skupině.

Bude to fungovat, i když za mnou nebudete docházet osobně do ordinace?

Vím, že online kurzy nenahradí osobní setkání tváří v tvář, ale tento kurz jsem se snažila udělat co nejvíce "živý" právě díky uzavřené soukromé skupině, kde pro vás budu v reálném čase a budete tak pod odbornou "kontrolou" po celou dobu trvání kurzu. A také věřím, že i někdo ocení, že nikam nemusí chodit a vše se naučí z pohodlí domova.

Chcete se ještě na něco zeptat? Tudy prosím!