fbpx

 

Online kurz

ŽENSKÉ HUBNUTÍ ™ 

Chcete jíst lépe, cítit se lépe a vypadat lépe? 

Pokud přikyvujete, tak jste tady správně. Vytvořila jsem speciální program pro ženy z oblasti psychologie hubnutí, který se zaměřuje na péči o tělo i duši. 

Jídlo, psychika i naše postava jsou totiž spojené nádoby.

My umíme jíst líp, hubnout a také být se sebou spokojené, když jsme si jisté, že to děláme správně, když máme motivaci, když se cítíme psychicky dobře, když na sebe máme čas a když na to nejsme samy. 

A tohle všechno v kurzu získáte s mojí osobní podporou.

Výhodou online kurzu je, že se potkáváme z pohodlí vašeho domova, nikam nemusíte chodit a tempo kurzu si určujete sama podle svých časových možností a můžeme se na "živo" potkávat v reálném čase v soukromé podpůrné skupině.

 

Vaše 12 týdenní proměna začne 23. května 2021

Za 2 týdny to ucítíte.

Máte více energie, lepší náladu i zažívání a hlavně konečně splasklé břicho!

Za 4 týdny to uvidíte.

Pevnější postava, volnější kalhoty v pase, první kila dole a daleko menší chutě na sladké.

Za 8 týdnů to uslyšíte.

Už to vidí i okolí! Všichni vám říkají, jak vám to sluší a chtějí vědět, jak to děláte. 

Za 12 týdnů to žijete.

Zvládla jste to. Jste tam, kde jste potřebovala být. Našemu mozku obvykle trvá celých 12 týdnů, než si zvykne na jakoukoli změnu a nové návyky se stanou automatickými. 

Proto diety na hubnutí nefungují!

Protože je vydržíme držet maximálně 6 týdnů a to nestačí pro udržitelné změny a trvalejší výsledky. Proto je lepší jít na to chytře, zdravě a hlavně bez diet.

Proto jsem vytvořila 12-ti týdenní online program pro ženy.

Využijte mé podpory a vedení krok za krokem za vaším vysněným cílem, ať už jde o lepší postavu, naučit se zdravě jíst a pravidelně se hýbat, naučit se zvládat krize, nebo se jen lépe cítit ve svém těle. Nebo všechno dohromady 🙂 

Hubnutí jako cesta sebepéče

Hubnutí a zdravý životní styl není jen o jídle a cvičení, ale hlavně o naší psychice a vztahu sama k sobě. Proto je ženské hubnutí jiné než u mužů. Nám nedělá dobře striktní dodržování jídel, zákazy našich oblíbených dobrot, překonávat se a tvrdě makat. Ženy zdravě hubnou za úplně jiných podmínek!

Pravým klíčem k ženskému hubnutí je totiž sebeláska, vnitřní klid a síla zdravého rozumu. 

V kurzu Ženské hubnutí se tohle všechno naučíte. Naučíte se, jak si nastavit jídelníček, pohyb i psychiku tak, abyste dosáhla svého cíle, ať už chcete odhodit nadbytečná kila, naučit se lépe jíst nebo se svém těle cítit krásně žensky. 

Ženské hubnutí tak propojuje jídlo, pohyb i naši psychiku.

Cítit se, jíst, žít a vypadat lépe -

to je oč tu běží! 

Mgr. Zuzana Douchová

Věnuji se psychologickému a výživovému poradenství ve svém terapeutickém centru, jsem odbornou garantkou iniciativy Vím, co jím, koučuji a lektoruji ve firmách a jsem autorkou řady publikovaných článků, zdravých receptů a ekuchařek. Už přes 10 let podporuji druhé v dosažení jejich vysněné postavy, zdraví i spokojenosti. Vytvořila jsem metodu Ženské hubnutí ™ , která funguje jak mne osobně tak i mým klientkám a kterou na následujících řádcích představím i vám.

Odkud mě můžete znát?

Přístup, který funguje

Můj přístup k hubnutí a zdravému životnímu stylu není o počítání kalorií, žádné dietě ani striktním zakazování a dodržování čehokoliv - a proto opravdu funguje. Vyzkoušela jsem totiž dříve snad všechno, co se dalo, kalorické tabulky, hubnoucí jídelníčky, různé diety a výživové styly. Zjistila jsem, že všechny tyto "osvědčené" metody na hubnutí mají jedno společné - nefungují dlouhodobě v každodenním životě. Jsou to jen takové berličky, které jakmile přijde nějaká krize, odhazujeme a vracíme se zpátky do zajetých kolejí.

Také jsem zjistila, že problémy s jídlem a váhou nejsou zdaleko jen o vůli a sebedisciplině, ale hlavně o naší psychice a vztahu sama k sobě. Když jsme ve stresu, tak buď nejíme nebo jíme zase moc a také se na sebe dost často zlobíme, pochybujeme o sobě a kritizujeme se, že jsme něco nezvládly jinak a líp. A také se často zlobíme na své tělo, že je někde moc velké, někde zase malé a že prostě není hezčí a lepší. A tak se často ve svém vlastním těle necítíme hezky, žensky, přitažlivě a už vůbec ne sebevědomě a sebejistě.

Znáte to také?

Jenže co děláme, když se na někoho zlobíme? Nemluvíme s ním nebo ho chceme nějak potrestat. A protože se v tomto připadě zlobíme na sebe a na své tělo, tak se často trestáme ignorováním svých potřeb, různymi striktními dietami, každodenním stresujícím vážením, jídlem, které nám ve výsledku nedělá dobře, nebo cvičením, které nás nebaví. A pak se divíme, že to nefunguje a že se pořád motáme v začarovaném kruhu. 

To, že nemáte postavu a hmotnost, s kterou byste mohla být spokojená, není vaše chyba.

Nejste líná ani neschopná. Jen jste doposud volila způsoby, které vám nefungovaly. Diety, odříkání si oblíbených dobrot, počítání kalorií, náročné cvičení, striktní sebedisciplina a překonávání se. Tohle většině ženám nefunguje dlouhodobě. A možná to je právě váš případ, který vás dovedl až k tomu, že se sebou nejste spokojená, vážíte víc než byste chtěla, od rána do večera se nezastavíte a jídlo se vám stalo nejlepším přítelem či nepřítelem. 

Chyba není ve vás, ale v přístupu, který jste doposud volila. Pojďte ho se mnou změnit a změní se vám celý život a jako bonus i vaše hmotnost. 

Co o kurzu napsaly jeho úspěšné účastnice?

Kurz byl pro mě velkou oporou. Je koncipovaný úplně jinak, než jiné přístupy nabízející zhubnutí. Rozumně a srozumitelně vysvětlené pochody v těle, respektování různosti každého člověka i jeho chyb. Obrovská dávka podpory, která mi výrazně pomohla. K některým videím se moc ráda vracím, když ztrácím motivaci, když chci slyšet něco milého, povzbudivého. Oceňuji moc i on-line podporu, facebookovou skupinku a tipy na cvičení i jídla, která bych sama jistě neobjevila. Moc za to vše paní lektorce děkuji. Hodlám se této skupiny, paní Zuzky i její filozofie držet zuby nehty 🙂 .
Pavlína
Zuzko děkuji Vám za velice přehledně sestavený program i za zaslání jídelníčku a cvičení. ráda si ve videjku s Vámi zacvičím 🙂 Celý Váš program se mi líbí, jak je komplexní, proto jsem si vybrala ten Váš. Děkuji Vám i za zajímavé články, které mi posíláte. Přeji Vám, ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji za Vaši důvěru a podporu.
Hanka B.
Kazde hubnuti bylo vzdy o pocitani kalorii, zbesileho doplnovani proteinu a nuceni ke kardiu. Zuzky kurz ve me zasadil seminko sebelasky, praveho klice k hubnuti zeny. Ano, mit se rad, delat pro sebe hezke veci, moc si nezakazovat, ale mit ty spravne informace a na zaklade nich skladat jidelnicek a prozit den. Zadne keto a podobne blbosti, ale sila zenske intuice a selskeho rozumu. Tento kurz presahuje hranice pouheho hubnouciho manualu. Zuzko Vas kurz je pro me nadeji, ze na to nejsem sama a muzu byt stastna ve svem tele. Diky diky moc!
Lýdie
Zuzka předává informace ve videích velice srozumitelně a jednoduše a díky úkolům a cvičením v rámci pracovních sešitů jsem si teorii mohla přenést do praxe na sebe. A to je bomba!!! Nebylo to o příkazech, zákazech nebo slepém následování, ale díky interaktivnímu duchu kurzu jsem se naučila pracovat se sebou, naslouchat svému tělu, svým potřebám a pochopila jsem, že pravidelný pohyb a zdravá strava nevedou ke kýženému výsledku, pokud se nebudu cítit v harmonii se sebou. Určitě mi hodně pomohla i uzavřená skupina na facebooku, kde si s ostatními ženami nadále vyměňujeme zkušenosti, sdílíme úspěchy či úskalí. Je fajn na to nebýt sama a vzájemně se inspirovat a podpořit.
Petra K
Kurz mě mile překvapil širokým pojetím celé osoby, respektující individualitu. Zamýšlím se nad sebou, vztahem k sobě i ostatním a uvědomuji si, jak je všechno propojené. Snažím se ušetřit čas jen pro sebe a užít si to. Je zde krásně propojené - sebepéče, jídlo a pohyb. Kurz vedete pozvolna a přitom komplexně. Líbí se mi , že si můžu tvořit jídelníček podle své chuti, ikdyž za dodržení zásad (třetina talíře), to je velmi dobrá pomůcka. Cvičení je taky super, zvládnutelné i pro nesportovce. Zuzko, vaše podpora je úžasná.
Lenka
Kurz od Zuzky mi otevřel bránu k lepšímu životu. Tolik nádherné motivace, sdílení, skvělých videí a receptů. Nenásilná cesta k tomu, jak se mít zase ráda a dopřávat svému tělu jen to dobré. Vřele doporučuji.
Soňa
Kurz bych doporučela každé ženě/dívce, která má dost všech diet a striktních stravovacích doporučení, a chce se naučit mít ráda sebe a také tak o sebe pečovat.
Michaela
Kurz mohu velmi doporučit, konečně jsem pochopila, že nejdřív je třeba změnit vztah sama k sobě, ke svému tělu a dělat si každý den drobné radosti pečováním o sebe. Miluji sladkou chuť, a doteď to byl vždy při hubnutí problém, protože cukr je přece "jed". A teď když mám mlsání od Zuzky povoleno, vypadá, že jsem se zbavila i záchvatů přejídání. Nejsem žádný sportovec, ale i videolekce s pohybem mě moc baví, občas si zacvičím, samozřejmě kratší verzi:-) Děkuji Zuzko! Konečně se cítím vyrovnaná a spokojená.
Katka
S kurzem jsem spokojená. Je komplexní, propojuje sebepéči a vztah k sobě, zdravou stravu a pohyb. Doporučení respektují individualitu každé ženy, každá si v kurzu najde něco svého. Vyhovuje mi, že si jídelníček mohu sestavovat podle své chuti a jednoduchých zásad, recepty jsou výborné. Nemám tak často chutě na sladké jako dřív a pomalu hubnu. Velmi důležitá pro mě byla podpora po celou dobu kurzu.
Lenka
V minulosti jsem se snažila opakovaně hubnout, ale prvotní zápal rychle vyprchal a shozená kila se vždy rychle vrátila. Jenom Zuzka mě dokázala namotivovat ke změně přístupu k hubnutí i k sobě samé, a tím docílit výrazné snížení váhy a to dlouhodobě udržet.
Marcela
Jsem na RD a život bez čokolády si neumím představit. Častými nezvladatelnými chutěmi na čokoládu jsem si zajistila pěkných pár kg navíc. Díky radám od Zuzky jsem si upravila jídelníček tak, že chutě na sladké jsou už minimální. Netrápí mě hlad a co je hlavní, kila jdou dolů i s nějakým tím prohřeškem 🙂
Jitka
Online kurz jsem absolvovala bez úbytku jediného kilogramu. Zasáhl totiž do doby vánoc, ale poprvé v životě jsem aspoň nepřibrala. Celé pojetí kurzu se mi nesmírně líbilo. Je propracované a vychází z toho nejdůležitějšího...z motivace...ano hubnutí je v hlavě. Proto jsem se k lekcím vrátila v půlce ledna znova. Řídím se radami které nám Zuzka v kurzu předala a už mám 4 kila dole. Jde to pomalu....ale kila jsem taky nenabrala za pul roku .... Žít a stravovat se podle Zuzky jídelníčku není stresující dieta, člověk si na změnu i porce zvykne a hubne i když zahřeši. V hlavě se totiž ozve signál...bylo to fajn..ale stačilo..vrat se ke zdravému ... Závěr patří starším ženám mezi které patřím i já, hubnu i když už můj metabolismus nepracuje na plny plyn. Prostě to funguje!
Zdena
Kurz mě opravdu oslovil. Srovnala jsem si v sobě spoustu věcí. Utvrdila jsem se v tom, že to jak postupuji ohledně stravy je dobré, také jsem se samozřejmě spoustu věcí dozvěděla. Osobně nejsem úplně člověk do FB skupiny, ale přes to jsem se do skupiny přihlásila. Četla jsem různá sdělení jiných, ale nezapojila jsem se do konverzací. Stejně si myslím, že i to mi mnoho dalo. Celkově jsem opravdu spokojená, získala jsem cenné informace a recepty. V něčem jsem se úplně poznávala něco mi bylo zase hodně vzdálené, ale rozhodně investice do kurzu nelituji a moc za něj děkuji.
Petra

 

3 pilíře

Ženského hubnutí

Protože jsem nejen nutriční poradkyně, ale hlavně psycholožka a terapeutka, tak vím, že jakákoli změna je velmi náročná. A hubnutí samotné je proces plný změn.

A proto je důležité kromě jídelníčku a pohybu také řešit i naší psychiku, motivaci, vztah sama k sobě.

I sebelepší jídelníček a cvičení vám bude totiž ve výsledku k ničemu, když se budete do něčeho nutit, budete ve stresu, vynervovaná, unavená a bez energie. Proto se většině ženám nedaří zhubnout trvale pomocí diet nebo náročného cvičení! Nám to prostě nedělá dobře, když se musíme omezovat, nedejbože hladovět, do toho makat a překonávat se a ještě neustále řešit, jestli jíme správně a co máme vlastně jíst.

Hubnutí se mnou proto není žádná dřina ani další povinnost, ale životní styl a sebepéče, která vám dělá dobře na těle i na duši.

psychika

Naše emoce a myšlení mají obrovskou sílu. Dozvíte se, jak se motivovat a uskutečňovat v životě změny, které vám už zůstanou. Podíváme se i na emoční vztah k jídlu a vašemu tělu, na nejčastější krize a překážky a jak je překonat. 

jídlo

Naučím vás jednoduchý způsob, jak si poskládat jídelníček z normálních surovin a bez počítání kalorií! 

Ukážu vám, jak zdravě mlsat a jak se vyznat ve výživových mýtech, které lidem často zatemňují zdravý rozum.

cvičení

Prozradím vám, jak na efektivní pohyb vhodný na hubnutí, který stačí jen třikrát do týdne. Společně si dokonce i zacvičíme.

Také se se mnou naučíte relaxovat a odpočívat, protože to je pro hubnutí stejně důležité jako pravidelný pohyb. 

12 týdnů 
plné podpory

Každý týden se můžete těšit na nová videa, témata, cvičení, recepty a náměty, které vás provedou krok za krokem za vaším cílem. Podívejte se na mapu kurzu, kudy se spolu vydáme. (kliknutím na obrázek se zvětší)

1. týden začneme tím, že uděláte ve svém životě sama sebe prioritou a začnete se o sebe starat hezky žensky. Prozkoumáme vaši motivaci, cílovou hmotnost a váš vztah k hubnutí.

2. týden prozkoumáme váš současný jídelníček a dozvíte se nejčastější dietní chyby při hubnutí, které jako ženy děláme. 

3. týden se spolu podíváme na moji teorii "typologie hubnutí", kde najdete své skryté a emocionální příčiny problémů s jídlem a váhou. 

4. týden probereme jídelníček na hubnutí. Naučím vás jak si ho sama poskládat pomocí mé jednoduché metody "talíř podle živin" a také ode mne dostanete mnou sestavený redukční jídelníček z normálních a běžně dostupných surovin. Jídelníček obsahuje recepty i bez masa, lepku a laktózy.

5. týden bude celý o správném cvičení na hubnutí a také odpočinku. Dokonce si se mnou budete moci i doma zacvičit, připravila jsem pro vás 30 min kardio cvičení a také 15 min posilování celého těla. 

6. týden se podíváme na chutě na sladké a zdravé mlsání, a jako bonus obdržíte moji ekuchařku Fitmlsky, abyste si rovnou něco dobrého upekla. 

7. týden probereme nejčastější krize a překážky a jak se na ně připravit. Naučíte se, jak vědomě hubnutí přerušovat a bez výčitek se umět vrátit zpátky k sobě a tomu co vám dělá dobře. 

8. týden vás naučím mou koučovací metodu "PoKoRePo", s kterou si vše naplánujete tak, aby se vaše změny daly uskutečnit hlavně i v praxi. Také se tento týden podíváme na to, jaký vztah máte ke svému tělu a jak ho uzdravit pomocí jednoduché techniky.

Od 9. týdne budete moci tvořit kurz i se mnou, protože dostanete prostor pro vaše otázky, témata a nejasnosti. 

10. týden si vás zkontroluji, jak vám to vše jde a zase si zapíšete jídelníček, který pak porovnáme s tím původním. 

11. týden otevřeme a uzdravíme velmi citlivé téma "syndrom hodné holky", který je na pozadí mnoha ženských problému a nízkého sebevědomí.

12. týden na vás čekají ještě dvě cvičení na zlepšení vztahu se svým tělem, které považuji za nejdůležitější a proto jsem je nechala až na závěr. 

Budeme to mít hodně pestré, nabité a někdy i náročné, ale bude to stát za to!

Projdete tak se mnou opravdovou změnou, která vám už zůstane. 

ZDARMA bonusy ke kurzu:

Společně s 3 měsíčním kurzem získáte zdarma všechny tyto bonusy, které vám celou cestu ještě ulehčí a zpříjemní:

Přístup k

soukromé facebookové skupině 

Tady se spolu můžeme „potkávat na živo“. Tady se změny opravdu dějí. Tady se můžete potkat s ostatními ženami z kurzu a společně sdílet, motivovat se a podporovat navzájem na cestě k větší spokojenosti, vyrovnanosti, zdraví a krásnější postavě. Tady na vás čeká nekonečná inspiraci domácích receptů, online poradna, sdílení a příběhy ze života. Můžete být aktivním tvůrcem, sdílet, ptát se, podporovat druhé, nebo jen pozorovat pasivně ostatní. Vše je vítáno.

Redukční fit jídelníček

Fit jídelníček obsahuje 35 zdravých a chutných receptů na snídaně, svačiny, obědy i večere z běžně dostupných surovin. I při hubnutí totiž můžete všechno, jen to chce znát tu správnou míru. Všechna jídla mají i vegetariánské, bezlepkové a bezlaktózové varianty.

Běžná cena 490,- Kč
ZDARMA

Fitmlsky od Zuzky

Moje nejprodávanější eKuchařka „Fitmlsky od Zuzky“ - mých 30 nejoblíbenějších dobrot pro zdravé mlsání bez výčitek.

Běžná cena 179,- Kč
ZDARMA

10 pravidel hodné holky

Ebook 10 pravidel hodné holky, protože téma hubnutí je úzce spojené s tím, jestli umíme pečovat i o sebe a nejen o druhé.

Běžná cena 199,- Kč
ZDARMA

Pracovní sešit s úkoly

Pracovní sešit ke každé lekci na domácí úkoly, zapisování, na zamyšlení a shrnutí hlavních myšlenek z videí. 

Samostatně neprodejné

Ženské hubnutí tedy obsahuje:

 • 12 týdenních lekcí na různá témata formou video lekcí, emailů a pracovních materiálů
 • speciální jídelníček na hubnutí plný výborných receptů
 • cvičící videa na doma (kardio i posilování s vahou vlastního těla)
 • pracovní interaktivní sešit na domácí úkoly a cvičení
 • ekuchařku Fitmlsky pro zdravé mlsání
 • ebook 10 pravidel hodné holky pro nalezení rovnováhy a zamyšlení se nad svými návyky
 • moji osobní podporu po celou dobu kurzu
 • podpůrnou skupinu a prostor pro vaše otázky

Je kurz pro vás? 

Kurz JE pro vás vhodný pokud:

 • Už tušíte, že to hubnutí nebude jen o tom správném jídle a pohybu, ale i o vás a vaší psychice!
 • Se dlouhodobě trápíte kily navíc a neúspěšnými pokusy o hubnutí pomocí diet.
 • Se chcete naučit normálně najíst, zdravě mlsat, cvičit s mírou, umět o sebe pečovat a ještě u toho hubnout!
 • Se právě teď rozhodujete investovat konečně něco jen do sebe!

Kurz pro vás NENÍ pokud:

 • Nechcete nic „řešit“ do hloubky, chcete jen jídelníček a dietní plán (v tom případě se podívejte >>sem<<)
 • Chcete zhubnout, ale nechcete pro to nic udělat ani změnit.
 • Procházíte právě teď nějakou náročnou životní krizí a potřebujete spíše indviduální terapeutickou péči. (>>objednat ke mně se můžete tady<<)
 • Chcete řešit jen jídlo, jeho detailní složení, vážit si každý gram a počítat kilojouly.

Hodnota kurzu

V kurzu se dozvíte všechno, co se svými klientkami procházím během 3 měsíční spolupráce v minimálně 5 osobních konzultacích, které by stály 7.500,- Kč s čekací dobou minimálně 2 měsíce.

Jako bonus navíc dostanete zdarma Redukční FIT Jídelníček v hodnotě 490,- Kč, eKuchařku Fitmlsky od Zuzky za 179,- Kč a eBook 10 pravidel hodné holky za 199,- Kč. 

Tady máte všechno z pohodlí domova, přesto s mojí osobní podporou za méně než čtvrtinu ceny: celková hodnota kurzu je 7.500 Kč + 490 Kč + 179 Kč + 199 Kč = 8.368 Kč. 

Obyčejně kurz prodávám za 2.990,- Kč.

Nyní ho však můžete získat s 30 % slevou, tedy jen za 1.990,- Kč.

Proč do kurzu

jít právě teď?

Kdy jindy než teď? 🙂

Hubnutí a změnu životního stylu často odkládáme na nějakou “ideální” dobu, až ... až budeme mít více času, až se to doma nebo v práci zklidní, až budeme mít více energie, až se budeme lépe cítit. Nebo až přijde nějaká větší “krize” v podobě velké nadváhy a zdravotních potíží, která nás nakopne a pak už doopravdy začneme. Nečekejte až se něco změní. Buďte vy sama tou změnou. Vaše tělo a zdraví si zaslouží tu nejlepší péči už teď.

Naučíte se jíst normálně a přitom budete hubnout

Hlavní překážkou nefungujících diet je jejich neudržitenost v každodenním životě. Ať už chodíte do práce, do školy nebo jste doma s dětmi či v důchodu, tak se se mnou naučíte poskladát si jídelníček tak, aby vám hlavně chutnal a dal se dlouhodobě dodržovat. Naučíte se i zdravě mlsat, abyste z toho neměla ani výčitky ani kila navíc.

Změníte svůj život k lepšímu

Je vědecky dokázáno, že kvalitní jídlo a pravidelný pohyb a odpočinek přispívají nejen našemu fyzickému zdraví, ale i naší psychické pohodě. Pojďte se mnou krůček po krůčku budovat zdravější návyky ve všech oblastech vašeho života, protože všechno spolu souvisí.

Stanete se sama sobě poradkyní

Po dokončení kurzu budete imunní vůči "zázračným dietám" a hubnoucím nesmyslům dnešní doby. Budu vás totiž podporovat v tom, abyste důvěřovala hlavně sama sobě a svému tělu. Žádný sebechytřejší odborník ani kniha vás nezná tak, jako znáte sama sebe. Nikdo vám nemůže říkat, co máte a nemáte dělat, pokud to není v souladu s vámi.

Jak probíhá online kurz v praxi? 

 

23.5.2021 to spustíme, kdy obdržíte na váš email přístup do členské sekce na mém webu a do facebookové skupiny. Každý týden bude nová lekce, nové téma, nové materiály na prostudování a praktická cvičení. Čas, který kurzu věnujete si určujete sama, na video lekce se můžete podívat kdykoli a přístup k lekcím vám zůstane už napořád. Na všechno je čas, nikam nepospícháme a pojedete si svým vlastním tempem. V soukromé skupině na FB pak probíhají "živá" setkání, sdílení, vzájemná podpora a inspirace, pokud se toho budete chtít účastnit. 

Nejčastější otázky

 a odpovědi 🙂

Musím být online na počítači v určitý čas?

Nemusíte. Můžete se na video lekce podívat kdykoli budete chtít a jak se vám to časově bude hodit. Ode mne vám chodí maily s přístupy k jednotlivý lekcím a tématům, ale čas, který tomu chcete věnovat a kdy se tomu chcete věnovat si určujete sama podle svého tempa a možností.

Nebudu mít hlad a chutě na všechno co mám tak ráda?

Jestli mě jen trochu znáte, tak víte, že jsem odpůrcem diet a že je pro mě důležité, abyste se při hubnutí hlavně cítila psychicky dobře, nebyla ve stresu a hlavně neměla hlad, jen tak to bude vše fungovat dlouhodobě. Můj přístup je k velkým změnám malými krůčky a začít vždy tam, kde to jde. Proto se nebojte, hlad mít rozhodně nebudete a mlsat budete moci také, jen se naučíte jak, aby to nemělo negativní vliv na vaši postavu.

Seženu v normálním obchodě jídla z jídelníčku a receptů?

Ano. Žádné fanatické dodržování zásad zdravé výživy, ani žádné výživové doplňky vás se mnou rozhodně nečekají. Jídelníček, který dostanete jsem sestavila z normálně dostupných surovin, abyste se mohla najíst nejen vy, ale i celá vaše rodina. I během hubnutí můžete jíst normální jídla z běžného obchodu, jen si spolu ukážeme jak vypadají vhodné kombinace a porce.

Co když to všechno nebudu časově stíhat?

Tento kurz je speciálně určený ženám, které nemají čas trávit hodiny v posilovně, dlouhými procházkami po obchodech nebo každodenním komplikovaným vařením. Vycházím z reality a ne z teorie! Jednoduchá jídla, běžné potraviny, cvičení které se dá stihnout i při práci nebo péči o domácnost. A hlavně všechno budeme probírat postupně, týden po týdnu a přístup k video lekcím máte již napořád.

V čem se liší tento online kurz hubnutí od ostatních?

Tento kurz je zaměřený především prakticky, podpůrně a psychologicky. Nebude to jen o nějaké teorii, kterou si vyslechnete a pak zase zapomenete, ale budete ode mne dostávat i praktické úkoly a cvičení, které vám pomohou vše převést do každodenního života. Po celou dobu kurzu jsem navíc s vámi naživo ve skupině, kde se mě na cokoli můžete ptát a mít moji osobní podporu a odborný dohled po celou dobu trvání kurzu.

Bude to fungovat, i když za mnou nebudete docházet osobně do ordinace?

Vím, že online kurzy nenahradí osobní setkání tváří v tvář, ale tento kurz jsem se snažila udělat co nejvíce "živý" právě díky uzavřené soukromé skupině, kde pro vás budu v reálném čase a budete tak pod odborným "dohledem" po celou dobu trvání kurzu. A také věřím, že i někdo ocení, že nikam nemusí chodit a vše se naučí z pohodlí domova.

Nemám facebook, můžu se i tak do kurzu přihlásit?

I bez facebooku se můžete do kurzu přihlásit, přístup k jednotlivým lekcím a všem produktům probíhá přes email, takže k tomu facebook nepotřebujete. Bez facebooku jen nebudete mít možnost vstoupit do naší soukromé podpůrné skupiny, kde se můžeme potkávat v reálném čase. Pokud o interakci se mnou nebo s druhými budete stát, doporučuji si facebookový účet založit jen po dobu trvání kurzu, pak si ho zase můžete smazat. Můžete se přihlásit na facebook i pod pseudonymem a nemusíte ani udávat své skutečné jméno, pokud chcete zůstat anonymní, ale přesto budete stát o kontakt s druhými. Soukromá uzavřená skupina navíc není veřejná, takže nikdo z vašich přátel nebo veřejnosti nevidí, že jste členy této skupiny.

Chcete se ještě na něco zeptat? Tudy prosím!