fbpx

Chci hubnout

z pohodlí domova

Co o kurzu napsaly účastnice:

Jsem jasná Stresařka. Když jsem o ní slyšela v kurzu vyprávět, bylo to, jakoby Zuzka seděla v mojí hlavě a v přímém přenosu komentovala, co si myslím a jak se cítím. Už tohle pro mě bylo velkou úlevou. Cítila jsem, že jsem našla někoho, kdo mi opravdu rozumí a pomůže. A už jsem zhubla 7 kg!
Petra N., 43 let
Taková úleva! Já nic nemusím! Konečně nic nemusím! Nemusím nic počítat, řešit, vážit, přemýšlet co je ještě OK a co není. Díky Zuzko! Cítím se tak uvolněně a v klidu, jak už dlouho ne.
Jana B., 29 let
Po dětech se mi nedařilo zhubnout na svou původní váhu a hrozně jsem se tím trápila. Občas jsem zkusila nějakou dietu, ale zhubla jsem maximálně 3 kila a nic víc. Vyčítala jsem si to, že jsem slaboch a že se nedokážu krotit a o to více jsem se pak přejídala. Po tom co jsem si koupila kurz Zuzky mi všechno došlo a začala jsem opravdu hubnout podle sebe a už mám dole 10 kg a jsem nadšená! Hlavně se ani nemusím hlídat a i tak hubnu. Díky Zuzko!!!
Martina H., 38 let
Tak tenhle kurz můžu jen doporučit všem ženám, co se už dlouho trápí s váhou, s tím, co jíst, jak cvičit a hlavně jako já neustálýma pokusama o nějakou dietu. poznala jsem se totálně ve stresařce a perfekcionistce, takže mám fakt skvělou kombinaci. ale Zuzka mi to všechno vysvětlila, první týden jsem poctivě dělala všechna cvičení a nestačila se divit, co všechno dělám špatně. naštěstí mi po týdnu dorazil ten jídelníček, podle kterého ted jím už druhý měsíc a světe div se, zhubla jsem už 8 kilo! nějak to jde samo dolů a jsem nadšená. hlavně jsem se zamyslela i nad tím, proč se tak stresuju a víc odpočívám. přítel je také nadšený, už nejsem tak podrážděná a furt unavená. díky moc Zuzko!
Maruška, 39 let
Zuzko děkuji Vám, za to že jste mi oporou i za skvělé cvičení, zasílání článků, receptů… Poslechla jsem si všechna Vaše videa a dozvěděla jsem se, že patřím do kombinace všech tří typů, stáhla jsem si tedy pracovní sešity ke všem třem typům, zapisovala si týden jídelníček… a těšila se na ten Váš :-). Děkuji Vám za velice přehledně sestavený program i za zaslání jídelníčku. ráda si ve videjku s Vámi zacvičím :-), videjko se mi líbí, krásně se při něm dá procvičit celé tělo, bohužel mohu zatím cvičit jen některé cviky. Vaše cvičení mi skutečně pomáhá, ale předevšíim celý Váš program, líbí se mi, jak je komplexní, proto jsem si vybrala ten Váš. Děkuji Vám i za zajímavé články, které mi posíláte. Přeji Vám, ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji za Vaši důvěru a podporu.
Hanka