PŘEHLED MÝCH ONLINE KURZŮ A EBOOKŮ:

ONLINE KURZ TYPOLOGIE HUBNUTÍ

Hubněte podle sebe!

Zhubněte podle typu ženy, kterou jste – pečovatelka, stresařka nebo perfekcionistka? V tomto online kurzu zjistíte, jaký jste typ ženy, jakým specifickým způsobem můžete úspěšně zhubnout, čeho se vyvarovat a co vám pomůže nejen z hlediska výživy, pohybu, ale i psychiky. A hlavně jak na to všechno prakticky a konkrétně, protože teorii všechny moc dobře známe 🙂

AKČNÍ CENA: 990 Kč 1790 Kč

KUCHAŘKA ČOKOMLSKY OD ZUZKY

Zdravé mlsání bez výčitek

V kuchařce najdete mé nejoblíbenější čoko recepty, které

  • jsou bez přidaného cukru a většina z nich je bez lepku a bez laktózy
  • jsou nízkotučné, takže můžete mlsat bez výčitek i když hubnete
  • chutnají dospělým i dětem, pochutná si tak celá rodina
  • jsou vyrobené jen ze zdraví prospěšných surovin

Stáhněte si kuchařku ZDARMA a dopřejte si zdravé čokomlsky už dnes!

EBOOK 10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou!

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Vždyť všechny přece chceme být milé a výkonné, stále krásné a usměvavé, pomáhat našim blízkým, aby byli šťastní a spokojení, zvládat všechny úkoly v práci, postarat se o domácnost a děti… Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví, čas, kdy nic neděláme, kdy nic nemusíme a jen tak si užíváme života? V tomto ebooku se naučíte, jak život více žít a méně přežívat. Jak být více sama sebou a jak si dopřát čas jen pro sebe, který je základem sebepéče, hubnutí i fungujícího vztahu.

Cena: 199 Kč

EBOOK 10 PRAVIDEL CHRONICKÉ DIETÁŘKY

Objevte tajemství (ne) úspěšného hubnutí!

Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela a četla o hubnutí. Všechno může být i jinak a daleko lepší! Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, ale především o zdravém rozumu, radosti a chuti. eBook vám odhalí, proč nefungují diety, které vám doporučují například nejíst po páté večer, nutit se do cvičení, odmítat pečivo a přílohy a další “zaručené” rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje. eBook vám ukáže, proč je nejlepší věřit sama sobě. 

Cena: 199 Kč

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

Původní cena: 398 Kč   

Zvýhodněná cena: 298 Kč

Rolovat nahoru