EBOOK ZDARMA

10 PRAVIDEL CHRONICKÉ DIETÁŘKY ANEB NEJVĚTŠÍ MÝTY O HUBNUTÍ

Objevte tajemství (ne) úspěšného hubnutí!

Dozvíte se, co opravdu při hubnutí (ne) funguje z výživového a psychologické hlediska a že to jde i jinak. Ebook vznikl na základě Vašich častých dotazů na téma hubnutí, Vašich neúspěšných pokusů a hlavně obrovské touze změnit svůj život.

Ebook Vám ukáže zcela jiný pohled na hubnutí. Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela o hubnutí, všechno může být i jinak.

Tímto ebookem získáte zpátky svůj zdravý pohled na hubnutí, optimismus a důvěru v sama sebe. Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, je především o zdravém rozumu, radosti a chuti. ☺

Vyplňte jméno a email a získejte ebook ZDARMA:

Stažením ebooku zdarma souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Můžete se samozřejmě kdykoliv odhlásit v patičce obchodního sdělení. Více o znění souhlasu a zásadách zpracování osobních údajů naleznete zde>>

V případě, že máte zájem o můj ebook a nesouhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, můžete si jej koupit za pouhých 49 Kč.

Děkuji Vám za všechny pozitivní reakce na můj ebook, moc mě to potěšilo a s Vašim svolením si dovoluji některé ohlasy zveřejnit.

“Zuzka mi ukázala, že hubnutí není hlavně o jídle, ale o mé psychice. Od té doby, co jsem k ní začala chodit na konzultace, jsem začala hubnout, nic si nezakazuju a cítím se prostě spokojeně. Její nový ebook vystihuje přesně ty chyby, co jsem předtím dělala a nešlo mi zhubnout.”

Hanka, 43 let

“Konečně jsem našla důvody, proč se mi ještě nepodařilo zhubnout a hlavně jsem se přestala z hubnutí tolik stresovat a kila jdou najednou sama dolů Opravdu užitečná kniha pro všechny co se trápí, že nemůžou zhubnout.”

Katka M., 22 let

“Chronická dietářka to jsem celá já! Už léta si zakazuju chleba a těstoviny, nutím se do cvičení a bojím se všeho sladkého. To mě teda potěšilo, že tohle vlastěn nefunguje. Konečně nějaké rozumné a lidské tipy na hubnutí.”

Věra, 65 let

“Dobře popsané problémy spousty lidí, co se marně snaží zhubnout a problém je v jejich hlavě. Také jsem byla chronickou dietářkou a kniha to dobře vystihuje. Všechny ty zákazy a selhání jsou prostě jen v hlavě.”

Vlaďka, 34 let

“Tak teď už vím, proč se mi nikdy nepodařilo váhu udržet. Nenapadlo mě, že se tohle všechno může dít i jiným lidem. Líbí se mi Zuzky přístup a budu určitě praktikovat!”

Pavlína, 26 let

“Hubnu snad celý život a tohle jsem potřebovala vědět už dávnomyslela jsem si jak mám slabou vůli a že jsem úplně neschopná, ale teď jsem pochopila, že jsem na to šla vlastně úplně špatně. Díky za skvělé rady a snad se mi to tentokrát vydaří.”

Nikola, 44 let

“Nejdřív jsem to stáhnul pro manželku, která se nejdřív málem urazila. Nakonec jsem si to přečetli oba ☺”

Jiří, 38 let

MAPA

KONTAKT

Mgr. Zuzana Douchová

zuzana.douchova@gmail.com

+420 606 961 803

Terapeutické centrum My Life Studio

Pelléova 7

Praha 6

www.mylifestudio.cz

Facebook

Rolovat nahoru