ANTISTRESOVÝ KOUČINK

SÍLA TĚLA

Cítíte se v poslední době fyzicky či psychicky vyčerpaní, v napětí a přesto Vám nejde odpočívat a „vypnout“?

Trpíte nespavostí, depresí či syndromem vyhoření?

Máte chronické psychosomatické potíže?

Potřebujete ve svém životě změnu?

Antistresový koučink je moje unikátní metoda osobního rozvoje zaměřená na léčbu a prevenci stresu pomocí různých antistresových technik, cvičení a metod somatického koučinku. Pracuji s klienty nejen na úrovni myšlení, ale i těla a emocí. Tento celostní přístup a práce s tělem, chováním, myšlením a pocity je efektivnější, protože využívá vaše přirozené vnitřní i vnější zdroje a vede k významným změnám v osobním i profesním životě.

Antistresový koučink je speciálně určený těm, kteří jsou pod dlouhodobým či akutním stresem.

Mezi nejčastější příznaky a následky stresu patří:

únava, psychické i fyzické vyčerpání

přepracovanost a workholismus

nespavost a deprese

emoční jedení a nezdravý životní styl

syndrom vyhoření

psychosomatické potíže

sexuální a menstruační potíže

poruchy koncentrace, paměti

vztahové a komunikační potíže

Co je antistresový koučink

U každého se stres projevuje jinak a v jiné míře, vzniká z různých důvodů a potřebuje tak i individuální pomoc a péči. Nabízím proto individuální koučink speciálně zaměřený na prevenci a snížení stresu v osobním, rodinném i pracovním životě, kde nejčastěji stres zažíváme. Pracuji s unikátní metodou somatického koučinku, která vnímá klienta komplexně, psychosomaticky. Klasický koučink pracuje pouze na racionální úrovni pomocí slov, zatímco somatický koučink využívá všechny dostupné klientovy zdroje – i na úrovni těla a emocí. Koučování je technika podpory lidí v jejich osobním růstu a při uskutečňování změn v různých aspektech života. Jako kouč pracuji s klientem na jeho přáních, cílech v jeho osobním či profesním životě a podporuji klienta v jejich naplnění. Díky technikám somatického koučování nabízím klientovi netradiční úhly pohledu, kontakt s vlastním potenciálem a společně odstraňujeme překážky, které doposud bránily klientovi v dosažení jeho přání, cílech či změně.
Antistresový koučink poskytuji individuálně nejen ve své soukromé praxi, ale i jako firemní individuální či skupinový koučink.

MAPA

KONTAKT

Mgr. Zuzana Douchová

zuzana.douchova@gmail.com

+420 606 961 803

Terapeutické centrum My Life Studio

Pelléova 7

Praha 6

www.mylifestudio.cz

Facebook

Rolovat nahoru