10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY ANEB NAŠE NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKY K VYSNĚNÉ POSTAVĚ, VZTAHU A KLIDU

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou!

Ebook odkrývá hlubší podstatu našeho častého trápení s postavou, muži a nedostatkem klidu v našem životě. Proč jsme samy se sebou pořád tak nespokojené. Proč svá trápení zaháníme jídlem, alkoholem či prací. Proč se nám v životě opakují podobné nepříjemné zážitky s muži. Proč jsme často na všechno samy. Proč si vlastně nevěříme a neumíme říkat NE. Protože jsme hodné holky. V ebooku se dozvíte, jak se projevuje syndrom hodné holky v praxi a hlavně jak přestat být hodnou holkou a začít žít život, ve kterém budeme už jen samy sebou, spokojené, fit a šťastné.

Jste hodná holka?

  • Hodná holka je neustále ve stresu, protože si toho na sebe nakládá více, než je v jejích možnostech. Často má tak pocit, že pořád něco dělá, ale stále nemá nic dodělaného.
  • Hodná holka není spokojená … sama se sebou, svým tělem, svou váhou, svým osobním či pracovním životem. Mnohdy svou nespokojenost zajídá jídlem, zapíjí alkoholem nebo svou nespokojenost kompenzuje prací a úkoly.
  • Hodná holka neumí říkat NE. Druhým, ani sama sobě.
  • Hodná holka sama sebe staví na poslední místo. Má přeci tolik povinností, práce, úkolů, postarat se o rodinu, děti, přátelé, kolegy, domácí mazlíčky… A pak pláče, že nestíhá to, co jí doopravdy těší a nabíjí, protože na sebe nemá čas.
  • Hodná holka neříká druhým, co jí vadí, a právě proto se opakovaně dostává do situací, které jí zraňují a vyčerpávají.
  • Hodná holka svému muži často vyčítá, že její skryté přání a potřeby nenaplňuje. Kdyby ji doopravdy miloval, tak by to přeci věděl! Hodná holka také vyčítá svému muži, že je sobecký a štve jí, že on si dělá, co chce.
Rolovat nahoru