10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY

aneb naše největší překážky

k vysněné postavě, vztahu a klidu

Novinka!

199 Kč

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou!

Jste se sebou, svou váhou, postavou či svým mužem nespokojená?
Máte často pocit, že jste na všechno sama?
Nemáte na sebe čas?
Zajídáte či zapíjíte své trápení jídlem nebo alkoholem?

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Vždyť všechny přece chceme být milé a výkonné, stále krásné a usměvavé, pomáhat našim blízkým, aby byli šťastní a spokojení, zvládat všechny úkoly v práci, postarat se o domácnost a děti…

Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví, čas, kdy nic neděláme, kdy nic nemusíme a jen tak si užíváme života?

V mém eBooku 10 Pravidel Hodné Holky se naučíte, jak život více žít a méně přežívat a také hlavně jak být více sama sebou.

Jste hodná holka?

Pokud souhlasně přikyvujete na výroky uvedené vedle, tak v eBooku naleznete odpovědi na otázky, na které se možná ještě ani neptáte, protože hodná holka se přeci na nic neptá a dělá, co se má! 🙂

10 pravidel hodné holky poukazuje na hlubší podstatu našeho častého trápení s postavou, muži a nedostatkem klidu v našem životě a podporuje ženy v tom, aby se nebály být více samy sebou a aby si více dopřály čas jen pro sebe. Ten je totiž základem sebepéče, hubnutí i fungujícího vztahu.

  • Hodná holka je neustále ve stresu, protože si toho na sebe nakládá více, než je v jejích možnostech. Často má tak pocit, že pořád něco dělá, ale stále nemá nic dodělaného.
  • Hodná holka není spokojená … sama se sebou, svým tělem, svou váhou, svým osobním či pracovním životem. Mnohdy svou nespokojenost zajídá jídlem, zapíjí alkoholem nebo svou nespokojenost kompenzuje prací a úkoly.
  • Hodná holka neumí říkat NE. Druhým, ani sama sobě.
  • Hodná holka sama sebe staví na poslední místo. Má přeci tolik povinností, práce, úkolů, postarat se o rodinu, děti, přátelé, kolegy, domácí mazlíčky… A pak pláče, že nestíhá to, co jí doopravdy těší a nabíjí, protože na sebe nemá čas.
  • Hodná holka neříká druhým, co jí vadí, a právě proto se opakovaně dostává do situací, které jí zraňují a vyčerpávají.
  • Hodná holka svému muži často vyčítá, že její skryté přání a potřeby nenaplňuje. Kdyby ji doopravdy miloval, tak by to přeci věděl! Hodná holka také vyčítá svému muži, že je sobecký a štve jí, že on si dělá, co chce.
Rolovat nahoru