10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY

aneb naše největší překážky

k vysněné postavě, vztahu a klidu

Novinka!

199 Kč

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou!

Jste se sebou, svou váhou, postavou či svým mužem nespokojená?
Máte často pocit, že jste na všechno sama?
Nemáte na sebe čas?
Zajídáte či zapíjíte své trápení jídlem nebo alkoholem?

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Vždyť všechny přece chceme být milé a výkonné, stále krásné a usměvavé, pomáhat našim blízkým, aby byli šťastní a spokojení, zvládat všechny úkoly v práci, postarat se o domácnost a děti…

Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví, čas, kdy nic neděláme, kdy nic nemusíme a jen tak si užíváme života?

V mém eBooku 10 Pravidel Hodné Holky se naučíte, jak život více žít a méně přežívat a také hlavně jak být více sama sebou.

Jste hodná holka?

Pokud souhlasně přikyvujete na popis hodné holky uvedený hned vedle, tak už nic nečekejte, protože je na čase začít žít váš život! V mém eBooku najdete odpovědi na otázky, na které se možná ještě ani neptáte, protože hodná holka se přeci na nic neptá a dělá, co se má! 🙂

Sama jsem tímto syndromem trpěla a trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že aby se můj život změnil, musím začít u sebe. Chci Vás proto podpořit, abyste se nebály být samy sebou a abyste si dopřály čas jen pro sebe. Ten je totiž základem sebelásky, hubnutí i fungujícího vztahu.

  • Hodná holka je neustále ve stresu, protože si toho na sebe nakládá více, než je v jejích možnostech. Často má tak pocit, že sice pořád něco dělá, ale stále nemá nic dodělaného.
  • Hodná holka je nespokojená … sama se sebou, svým tělem, svou váhou, svým partnerským nebo pracovním životem. Mnohdy svou nespokojenost zajídá jídlem, zapíjí alkoholem nebo svou nespokojenost kompenzuje prací a úkoly.
  • Hodná holka neumí říkat NE. Druhým, ani sama sobě. 
  • Hodná holka sama sebe staví na poslední místo. Má přeci tolik povinností, práce, úkolů, postarat se o rodinu, děti, přátelé, kolegy, domácí mazlíčky… A pak pláče, že nestíhá to, co jí doopravdy těší a nabíjí, protože na sebe nemá čas.
  • Hodná holka neříká druhým, co jí vadí a co by si doopravdy přála, a proto se opakovaně dostává do situací, které jí zraňují a vyčerpávají.
  • Hodná holka svému muži často vyčítá, že její skryté přání a potřeby nenaplňuje. Myslí si, že kdyby ji doopravdy miloval, tak by to přeci věděl! Hodná holka také vyčítá svému muži, že je sobecký a štve jí, že on si dělá, co chce.
  • Hodná holka je unavená, protože neustále dává…dává druhým svůj čas, energii, lásku, péči… ale bohužel zapomíná na sebe a proto je v neustálém deficitu.
  • Hodná holka všechno zvládá sama a se vším si poradí, a pak jen tiše závidí těm křehkým ženám, o které muži tak rádi pečují.
  • Hodná holka si často připadá, že žije život někoho úplně jiného a stále čeká na ten svůj.
Rolovat nahoru