10 PRAVIDEL CHRONICKÉ DIETÁŘKY

aneb největší mýty o hubnutí

Znáte to také?

Děláte všechno možné, abyste zhubla – vyzkoušela jste všechny zaručené diety, přečetla řadu knih o hubnutí a zdravé stravě, vyslechla si rady a doporučení od spousty odborníků, takže:

Držíte často diety nebo se pravidelně v jídle omezujete.
Snažíte se cvičit, i když vás to nebaví.
Máte výčitky svědomí, když zhřešíte.
Ale realita je taková, že:
Zhubnete pár kilo a pak zase vše naberete.
Opakovaně začínáte nové a nové diety.
Dochází vám už síla a motivace.
Nebojte se, nejste sama. Tyto pocity zažívá většina mých klientek. I ony totiž věří 10 nejčastějším mýtům o hubnutí, kterých se zarputile držíme, ačkoliv prostě nefungují. Stáhněte se eBook 10 Pravidel Chronické Dietářky a vyvarujte se zbytečného trápení jednou provždy!

Děkuji za vaše pozitivní reakce:

“Hubnu snad celý život a tohle jsem potřebovala vědět už dávno.☺ Myslela jsem si jak mám slabou vůli a že jsem úplně neschopná, ale teď jsem pochopila, že jsem na to šla vlastně úplně špatně. Díky za skvělé rady a snad se mi to tentokrát vydaří.”

Nikola, 44 let

“Tak teď už vím, proč se mi nikdy nepodařilo váhu udržet. Nenapadlo mě, že se tohle všechno může dít i jiným lidem. Líbí se mi Zuzky přístup a budu určitě praktikovat!”

Pavlína, 26 let

“Dobře popsané problémy spousty lidí, co se marně snaží zhubnout a problém je v jejich hlavě. Také jsem byla chronickou dietářkou a kniha to dobře vystihuje. Všechny ty zákazy a selhání jsou prostě jen v hlavě.”

Vlaďka, 34 let

“Chronická dietářka to jsem celá já! Už léta si zakazuju chleba a těstoviny, nutím se do cvičení a bojím se všeho sladkého. To mě teda potěšilo, že tohle vlastěn nefunguje. Konečně nějaké rozumné a lidské tipy na hubnutí.”

Věra, 65 let

“Konečně jsem našla důvody, proč se mi ještě nepodařilo zhubnout a hlavně jsem se přestala z hubnutí tolik stresovat a kila jdou najednou sama dolů☺ Opravdu užitečná kniha pro všechny co se trápí, že nemůžou zhubnout.”

Katka M., 22 let

“Zuzka mi ukázala, že hubnutí není hlavně o jídle, ale o mé psychice. Od té doby, co jsem k ní začala chodit na konzultace, jsem začala hubnout, nic si nezakazuju a cítím se prostě spokojeně. Její nový ebook vystihuje přesně ty chyby, co jsem předtím dělala a nešlo mi zhubnout.”

Hanka, 43 let

“Nejdřív jsem to stáhnul pro manželku, která se nejdřív málem urazila. Nakonec jsme si to přečetli oba. ☺”

Jiří, 38 let

(Z)Hubněte bez mučení

Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela o hubnutí. Všechno může být i jinak a daleko lepší! S tímto eBookem získáte zpátky správný přístup, optimismus a důvěru v sebe sama. Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, ale především o zdravém rozumu, radosti a chuti.

10 Pravidel Chronické Dietářky vám odhalí, proč nefungují diety, které vám doporučují:

  • nejíst po páte večer,
  • nutit se do cvičení,
  • odmítat pečivo a přílohy.

… a další “zaručené” rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje. Chyba není ve vás, ale v tom, čemu věříte.

Stáhněte si eBook 10 Pravidel Chronické Dietářky a naučte se věřit sama sobě a svému zdravému rozumu.

Rolovat nahoru