10 PRAVIDEL CHRONICKÉ DIETÁŘKY ANEB NEJVĚTŠÍ MÝTY O HUBNUTÍ

Objevte tajemství (ne) úspěšného hubnutí!

Ebook Vám ukáže zcela jiný pohled na hubnutí. Dozvíte se, co opravdu při hubnutí (ne) funguje z výživového a psychologické hlediska. Ebook vznikl na základě mých vlastních i vašich nejčastějších neúspěšných zkušeností, častých dotazů na téma hubnutí a různých diet a hlavně vaší obrovské touze změnit svůj život.
Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela o hubnutí, všechno může být i jinak. Tímto ebookem získáte zpátky zdravý přístup, optimismus a důvěru v sama sebe. Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, je především o zdravém rozumu, radosti a chuti.

Děkuji za vaše pozitivní reakce:

“Hubnu snad celý život a tohle jsem potřebovala vědět už dávno.☺ Myslela jsem si jak mám slabou vůli a že jsem úplně neschopná, ale teď jsem pochopila, že jsem na to šla vlastně úplně špatně. Díky za skvělé rady a snad se mi to tentokrát vydaří.”

Nikola, 44 let

“Tak teď už vím, proč se mi nikdy nepodařilo váhu udržet. Nenapadlo mě, že se tohle všechno může dít i jiným lidem. Líbí se mi Zuzky přístup a budu určitě praktikovat!”

Pavlína, 26 let

“Dobře popsané problémy spousty lidí, co se marně snaží zhubnout a problém je v jejich hlavě. Také jsem byla chronickou dietářkou a kniha to dobře vystihuje. Všechny ty zákazy a selhání jsou prostě jen v hlavě.”

Vlaďka, 34 let

“Chronická dietářka to jsem celá já! Už léta si zakazuju chleba a těstoviny, nutím se do cvičení a bojím se všeho sladkého. To mě teda potěšilo, že tohle vlastěn nefunguje. Konečně nějaké rozumné a lidské tipy na hubnutí.”

Věra, 65 let

“Konečně jsem našla důvody, proč se mi ještě nepodařilo zhubnout a hlavně jsem se přestala z hubnutí tolik stresovat a kila jdou najednou sama dolů☺ Opravdu užitečná kniha pro všechny co se trápí, že nemůžou zhubnout.”

Katka M., 22 let

“Zuzka mi ukázala, že hubnutí není hlavně o jídle, ale o mé psychice. Od té doby, co jsem k ní začala chodit na konzultace, jsem začala hubnout, nic si nezakazuju a cítím se prostě spokojeně. Její nový ebook vystihuje přesně ty chyby, co jsem předtím dělala a nešlo mi zhubnout.”

Hanka, 43 let

“Nejdřív jsem to stáhnul pro manželku, která se nejdřív málem urazila. Nakonec jsme si to přečetli oba. ☺”

Jiří, 38 let

Rolovat nahoru