Ebook

ebook

Můj nový ebook ZDARMA

10 pravidel chronické dietářky aneb největší mýty o hubnutí

Objevte tajemství (ne) úspěšného hubnutí!

Dozvíte se, co opravdu při hubnutí (ne) funguje z výživového a psychologické hlediska a že to jde i jinak. Ebook vznikl na základě Vašich častých dotazů na téma hubnutí, Vašich neúspěšných pokusů a hlavně obrovské touze změnit svůj život.

Ebook Vám ukáže zcela jiný pohled na hubnutí. Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela o hubnutí, všechno může být i jinak.

Tímto ebookem získáte zpátky svůj zdravý pohled na hubnutí, optimismus a důvěru v sama sebe. Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, je především o zdravém rozumu, radosti a chuti

Vyplňte Vaše jméno a emailovou adresu a získejte můj nový ebook zdarma.

Děkuji Vám za všechny pozitivní reakce na můj ebook, moc mě to potěšilo a s Vašim svolením si dovoluji některé ohlasy zveřejnit.

Hubnu snad celý život a tohle jsem potřebovala vědět už dávno myslela jsem si jak mám slabou vůli a že jsem úplně neschopná, ale teď jsem pochopila, že jsem na to šla vlastně úplně špatně. Díky za skvělé rady a snad se mi to tentokrát vydaří.
Nikola, 44 let
Tak teď už vím, proč se mi nikdy nepodařilo váhu udržet. Nenapadlo mě, že se tohle všechno může dít i jiným lidem. Líbí se mi Zuzky přístup a budu určitě praktikovat!
Pavlína, 26 let
Dobře popsané problémy spousty lidí, co se marně snaží zhubnout a problém je v jejich hlavě. Také jsem byla chronickou dietářkou a kniha to dobře vystihuje. Všechny ty zákazy a selhání jsou prostě jen v hlavě.
Vlaďka, 34 let
Chronická dietářka to jsem celá já! Už léta si zakazuju chleba a těstoviny, nutím se do cvičení a bojím se všeho sladkého. To mě teda potěšilo, že tohle vlastěn nefunguje. Konečně nějaké rozumné a lidské tipy na hubnutí.
Věra, 65 let
Konečně jsem našla důvody, proč se mi ještě nepodařilo zhubnout a hlavně jsem se přestala z hubnutí tolik stresovat a kila jdou najednou sama dolů Opravdu užitečná kniha pro všechny co se trápí, že nemůžou zhubnout.
Katka M., 22 let
Zuzka mi ukázala, že hubnutí není hlavně o jídle, ale o mé psychice. Od té doby, co jsem k ní začala chodit na konzultace, jsem začala hubnout, nic si nezakazuju a cítím se prostě spokojeně. Její nový ebook vystihuje přesně ty chyby, co jsem předtím dělala a nešlo mi zhubnout.
Hanka, 43 let
Nejdřív jsem to stáhnul pro manželku, která se nejdřív málem urazila. Nakonec jsem si to přečetli oba
Jiří, 38 let